Kezdőoldal » Utazás » Európa » Münchenben mit nem szabad...

Münchenben mit nem szabad kihagyni?

Figyelt kérdés
Négy napra megyünk, elég spontán, fiatal társaság, nem hiszem hogy túl szervezte volna bárki. Egyedül az októberfeszt a fix terv. Viszont szerintem nem lesz lehetőségem mostanában újra menni, úgyhogy ha van valami,amit semmiképp ne hagyjunk ki, légyszi mindenképp adjátok tudtomra.

2023. szept. 22. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
A 11est.
2023. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mi érdekel. Ha műszaki érdeklődésüek vagytok, akkor a Deutsches Museum. Ha focimániások, akkor az Allianz Arena. De nagyon szép az állatkert is. Érdemes megnézni az Englischer Gartenben a szörfösöket. Az Olympia-parkban érdemes sétálni. Illetve a Marienplatz-Viktualen Markt környéke is megér egy sétát. Ha a kastélyok vonzanak, akkor meg ott van Nympfenburg.

Illetve érdemes lehet kiruccanni az Alpokba.

2023. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cameroon válasza:
51%
Basszus én is a 11 est akartam írni . Hatalmas vagy 😄🙂
2023. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

A fentieken túlmenően érdemes megnézni a BMW Weltet. BMW-csoport autók és motorok. Fejlesztések. Ingyenes, nem azonos a múzeummal.

2023. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődési körtől függ :) Számomra Münchenben pont nincs túl sok izgalom, pedig ott van a közelében Augsburg, Bamberg, Blaubeuren, Regensburg, Steingaden... stb.
2023. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogyan hallottam, az idei árakat az Oktoberfesten, nem hinném, hogy bármire is marad pénzetek.

pl. 15 Euro egy sör.

2023. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A HBH szerintem olcsóbb. Oda elmennék. Az oktoberfest annyira nem izgat. A város érdekes anélkül is, hogy konkrét helyre mennétek.
2023. szept. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma olvastam valami hírben, hogy 5ezer Ft-nál kezdődik egy korsó sör.
2023. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Cameroon köszönöm!


1es voltam.

2023. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!