Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zvolenbe fogunk utazni, miket...

Zvolenbe fogunk utazni, miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 21:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon furcsán hangzik, ahogy (szándékosan nem trianoni példákat felhozva) Bécset és Velencét mondanék Wien és Venezia helyett. De tudomásom szerint nyelvtanilag nem helytelen a Wien, Venezia, Bratislava, Cluj Napoca, Uzshorod, vagy akár Zvolen használata!
2023. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
20: akkor ne ferdítsd. Erre nincs bocsi.
2023. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem én ferdítem, hanem te. Nyugodtan cáfolj meg egyébként! Megsúgom, hogy még Teleki nemzetiségi térképe is szlovákok által lakott városnak jelöli meg, és az I. Bécsi tárgyalások során sem formáltunk rá igényt. Gondolom te nála is jobban tudod
2023. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Azzal kezdted, hogy mindig szlovák többség volt. Aztán mégse.

Aztán erőszakos elmagyarosítás. De erőszakos elszlovákosítás nem volt és nincs is, ugye.

1921-ben 9 ezren Szlováknak vallották magukat. Ja lakosságcsere nem is lehetett.

Eddig minden kijelentesedben volt ferdítés, tudatos túlzás, magyarellenesség.

Én egyedül a 100 évvel ezelőtt történtekről irtam; igazat. 18 és 21 között kitelepítések/betelepítések voltak.

Én magyar is, szlovák is vagyok, pont erről a vidékről. Nem kérünk az ilyenekből, mint te. Szánalmas hangulatkeltés, amit ilyen rosszindulatú, idegenszívű kibicek csinálnak, mint te is, mihelyst érzik, hogy konfklitust kelthetnek. Ha az ellenkezőjét irtam volna, akkor abba kötnél bele. Kevés vagy.

2023. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Forrásokat mutass már légyszi, hogy ez a város, mindig is magyar többségű volt a kitelepítések előtt! (Amúgy a kitelepítések, és a lakosságcsere a déli magyar tombvidéken voltak, de mindegy...)
2023. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
25: ok boomer, most már gáz, amit csinálsz
2023. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%

28 évesen még nem tartom magam boomernek :( Várom továbbra is a forrásokat, bizonyítékokat!


én itt hagyok neked egyet:


[link]

2023. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Azt írsz már, te amit akarsz.
2023. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
22%
Annyira szeretem, mikor a másiknak elfogynak az érvei, és csak ilyeneket tud idevágni.
2023. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
15%

Zvolenbe?

Javaslom a hrad-ot, a hlavné námestie-t, de a hora is szép a Hron mellett.

2023. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!