Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyugodtan megtehetem ezt?

Nyugodtan megtehetem ezt?

Figyelt kérdés
Dániába fogok utazni, és szeretnék valamit hozni, ami csak ott van. Arra gondoltam hogy egy kis zacskóba vagy üvegbe homokot szednék a partról és hazahoznám emlékbe. Ugye nem fogják a reptéren drognak véleményezni?
2023. szept. 26. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogják. Mondjuk azért felesleges Dániába menni, mert kapsz bármelyik tüzépen.
2023. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Maldív-szigetekről hoztam homokot meg óceán-vizet is 😀

Még odafelé a terminálban ittunk egy-egy kis vodkát, és annak a pici üvegében hoztam hazafelé a "mintákat" 🙂

Eszembe sem jutott, hogy drognak nézhetik, feladott poggyászban jött, minden probléma nélkül.

Nem láttam még élőben por állapotú drogot, de szerintem az nagyon nem hasonlít a homokra 😃 Egy hozzáértő legalábbis tuti nem keveri össze.

Legrosszabb esetben elképzelésem szerint bármi gyanús anyag van, arról azért először megkérdeznek, elővetetik, megkóstoltatják (pl. baba tápszere) stb., nem egyből táskaelkobzás és visznek a cellába...

2023. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs kóstolgatás, olyan indikátorokat használnak, amik kimutatják az oda nem illő anyagokat. Nekem egyszer benne maradt a fogkrémem a csomagban, fel is engedtek vele a gépre, de átszállásnál kiszúrták és kivetették, párszor végighúztak mellette egy papírcsíkot, aztán mehettem. Máskor a laptopom nézték át ugyanígy.
2023. szept. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 winR ***** válasza:
Dehogy fogják, ismertem a tagot, az köveket hozott, de sporttáskányit. Annyit mondtak neki, hogy adja fel poggyászként. Egy kevés kis homokot nem fognak felrakatni.
2023. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk Írországban pl. nem szabad homokot elvinni a tengerpartról.

Nézz utána, hogy Dániában mi a helyzet, mert a repterén akar meg is büntethetnek ilyen esetben

2023. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!