Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzből lehet kijönni...

Mennyi pénzből lehet kijönni 1 hónapra Angliában? (Manchester)

Figyelt kérdés

500 font elég pl? Tapasztalatok? (szállásom 60-65 font lesz egy hétre kb)

Ösztöndíjjal mennék kb 5 hónapra és fogalmam sincs, hogy kb mennyi pénzre lesz szükségem...


2010. okt. 17. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hm. Londonban éltem egy fél évig. Szállás 65 font, ha tömegközlekedsz (londoni árakat alapul véve, man-i árakat nem tudom) az még kb heti +40 font, emellett 30-50 fontot még kajára is kell költened, attól függ mennyire húzod a nadrágszíjat. Ha a helyedben lennék olyan heti 150 fonttal számolnék, és akkor még nem igazán élsz nagy lábon, nem buliztál, nem voltál étteremben, és nem vettél semmi egyéb kelléket, pl könyvet, max otthon ittál egy sört.

De a tömegközlekedést guglizd ki.

2010. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kigugliztam: olcsóbb, mint london, az biztos:

1 hónapra érvényes bérlet az összes buszvonalra korlátlanul: 63 font, de ha esetleg még ezen felül villamossal, vagy vonattal is akarok utazni, akkor +28 font

Szóval ha minden nap mindennel utazok az kerül kb heti 23 fontba.

Szted van esélye annak, hogy tudok részmunkaidőben dolgozni mondjuk mekiben? Mert ez így tényleg nagyon szűkös lesz...

2010. okt. 18. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, dolgozhatsz rengeteg féle helyen... Mivel ösztöndíjas vagy, ezért gondolom jól tudsz angolul... Az a legfontosabb egy idegen országban.
2010. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!