Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben ingyenes parkolás ?

Bécsben ingyenes parkolás ?

Figyelt kérdés
Bécsben vannak olyan helyek ahol nem kell fizetni a parkolásért ?Ilyen P+R szerűség mint ami Kelenföld mellett van

2023. okt. 5. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak P+R parkolók Bécsben, de nem ingyenesek. Viszont sokkal olcsóbbak, mint ha az utcán parkolnál (ami amúgy is nagyon korlátozott, kerülendő) vagy mélygarázsokban. Bevásárlóközpontoknál vannak egy-két óráig ingyen használhatóak, de ha szimpatikus alapvetően a P+R, akkor használd azokat. Olcsóak és nagyon jó tömegközlekedési csomópontoknál vannak. Ha Magyarországról mész, javaslom az erdbergi P+R-t.


[link]

2023. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.


"ami amúgy is nagyon korlátozott, kerülendő"


Ezt úgy érted, hogy nincsen nagyon hely parkolni ? Vagy, hogy annyira drága vagy más gond van vele ?

2023. okt. 5. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Drága, kevés is van, időben korlátozott és az első perctől fizetned kell, annak ellenére, hogy jegyet kell venni és nincs mobilparkolás (ezt nem is értem, hogy lehet pl. egy turistának kivitelezni).
2023. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar hogyne lenne mobilparkolas Bécsben, ne viccelj. HANDYPARKEN az applikáció neve.
2023. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez változhatott, korábban mi nem tudtunk mobillal parkolni és a kint élő rokonunk sem tudott ilyen lehetőségről. Ez minden esetre akkor pozitív változás. Érdekes minden esetre, hogy a linkelt honlapon sem említik.
2023. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem ingyenes, parkpickerl kell, te meg azt nem kapsz, mivel nem ott laksz. Ja és jó drága - hál istennek. Vannak szépen karbantartott parkolohazak, Pl Spittelau-nal, itt az U6 vagy az U4-gyel bejuthatsz a belvarosba. Asszem a D Wagen is megáll ott. +van S-Bahn
2023. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes.
2023. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Es a parkolohaz hogy mukodik? Pl itthon a kovetkezo van ugye: bemesz, megnyomod a gombot, kijon a jegy, felmegy a sorompi, bemesz, leparkolsz. Kufele viszont elobb egy automatanal fizetned kell, csak utana ulsz be a kocsiba es hajtasz ki. Amig en ezt kezdo autoskent nem tudtam, azt hittem, kifele a sorombo elott kartyaval erintve lehet fizetni. Egyszer okoztam us egy kisebb dugot, amikor rajottem, hogy nem igy van.

Becsben hogy mukodik? Nem akarok huleseget csinalni.

Plusz kerdes: tobb napra is ott lehet hagyni az autot?

Pluszplusz kerdes; ha utcan csak ket orat lehet, akkor ket orankent mindig cserelni kene a kartyat, vagy veszek 3-4 darabot es ketoras savokra lebontva kitoltom?

Ha privatban valaszoltok, azt is megkoszonom.

jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!