Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvégia időjárás novemberben?

Norvégia időjárás novemberben?

Figyelt kérdés

November elején utazunk Norvégia egy elég északi pontjára (Tromsø), és ötletem sincs hogy milyen időjárásra számítsak, mégkevésbé hogy mit kellene pakolnom. Fogunk több órát is a szabadban tölteni, városban és városon kívül is.

Ha tudtok konkrét ruhadarabokat belinkelni, leírást adni a szerintetek ideális pl kabátról, azt szívesen veszem!



2023. okt. 9. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Bratyesz!

Oda vigyél melegruhákat mert az ottani időjárás kicsit más lesz mint itt.

2023. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan téli cuccot vigyél.
2023. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy novemberben, hanem már most októberben kell a téli ruha! Szóval minden mennyiségben téli ruhát és meleg ruhát vigyél. Több rétegűen öltözz! Csizmát vigyél. Sapka, sál, kesztyű. És meleg váltó ruhát is vigyél.
2023. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Holnaputánra már havazást ír.

Novemberben sem lesz melegebb.


Rendes téli cuccot vigyél.

2023. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fürdőruhában terveztem mászkálni hóesésben, de mennyivel hidegebb ott a november mit nálunk a tél?

Mert amit itt télnek nevezünk az elmúlt években…

Nem tudom pl kell-e valami aláöltözet, vagy elég a nagykabát, “csak” hideg van, vagy brutál szeles a tenger mellett és társaik

2023. okt. 10. 06:03
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
2023. okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Budapesten mostanra 9 celzius fokot ír a telefonom. Oslo-ra ami dél Norvégia most 2 celzius fokot ír a telefonom. Ezt most csak össze hasonlításként írtam. Ez a mostani időjárás celzius fokban. És még dél Norvégia nem is olyan hideg. Oslotól északabbra még hidegeb van.
2023. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
En tenyleg megyek Tromsobe, es a Google csodakra kepes.
2023. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Észak Norvégia, november… szted milyen idő lesz??
2023. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lehet, mint egy itthoni igazán hideg téli nap pl. januárban vagy februárban, ami lassan már csak szökőévente van.


Fagypont körüli hőmérséklet, sok csapadék, a fjord partján természetesen erős széllel. Hogy havazni fog vagy esni azt nem fogjuk megjósolni.

2023. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!