Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába kell útlevél? Ott...

Angliába kell útlevél? Ott tavasszal milyen az időjárás? Ott van időeltolódás? Konektoruk ugyanolyan vagy kell átalakító?

Figyelt kérdés
Sulival megyek elvileg majd ki 10napra london párizs majd busszal és kiváncsi vagyok tulajdoképp mire számítsak...
2010. okt. 18. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Iskolás létedre tudhatnál pár dolgot,de segítek

-Anglia Uniós ország így nem kell útlevél..Jobban mondva lehet érvényes személyi igazolvánnyal is utazni

- Idő eltolódás csak 1 óra. Vagyis ha Budapesten 11 óra van akkor Londonban 10 óra.

- Anglia átlagos időjárása esős,hűvös,szeles.. Tavasszal is pontosan ez a fajta időjárás jellemző rá.Esős,ködös,szeles,hűvös..

- Az angol konnektorok 3 lyukból állnak..Kell átalakító,vagy ha leleményes vagy akkor meg tudod oldani átalakító nélkül is..

2010. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó választ adott az előttem szóló!

Konektorról annyit, hogy én az egyedül álló lyukba bedugtam egy szemöldök csipeszt, és utána felé a magyar telefon töltőmet.Az alsó lyukban nincs áram!!!

2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Unióról meg annyit, hogy mesélte pár gyerek aki pár éve volt kinn és akkor hogy sokkal szivaták vele őket hogy személyi... de akkor ez már gondolom nincs...:)
2010. okt. 18. 20:22
 4/5 anonim válasza:
Véletlenül nem áprilisban mész 8 napra?
2010. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de áprilisba 9napra / bár az utlsonap csak haza ut lesz/ asszem 6.ától
2010. nov. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!