Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóbérlés külföldön (Görögors...

Autóbérlés külföldön (Görögország/Zakynthos)?

Figyelt kérdés

Jövő héten utazunk, és szeretnénk majd autót bérelni, viszont mindenhol mást olvasok ezzel kapcsolatban.

Valóban csak dombornyomott kártyát fogadnak el? Illetve van ahol azt olvastam, hogy csak hitelkártyát, viszont egyrészt hitelkártyánk nincs, a bankkártya pedig nem dombornyomott. A kaució összege mennyi körülbelül a legkisebb, legolcsóbb autó kategóriában?

Ha valaki bérelt már ott autót, megköszönném a segítséget, vagy ha más opciót tud valaki javasolni az ottani közlekedésre, mert ha jól tudom tömegközlekedés nem nagyon van...


2023. okt. 11. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden cégnél más.


Írj emailt, hívd fel őket.

2023. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy kedvenc szöveg: csak hitelkártya, vagy dombornyomott. Lehet igaz is volt 15 éve. Engem is ezzel riogattak, de Thaiföldön voltam, az utolsó kis trafik is elfogadta a nem dombornyomott bankkártyát, pénzt nem lehetett vele kivenni.
2023. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. és 2. is jókat ír. Én még annyit tennék hozzá, hogy sok helyen nem fogadják el a fris jogsit, azaz 2-4+ éveset kérnek, illetve 1X kértek nemzetközit, igaz, az már nem személykocsi volt.


Ja, és a motor olcsóbb.

2023. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly béreltünk autót egy napra Kalamakiban. Ha jól emlékszem full biztosítással volt 70euro (2-3éves Yaris). Kaució nem volt. Ajánlom rögtön átvételkor fényképezd körbe az autót. Amit még tudni kell, hogy nem magadnak tankolsz, mindig a kutas tankol neked. És nem azt kell mondani, hogy hány litert szeretnél, hanem, hogy hány euroért tankoljon neked.
2023. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jja és mi kp-val fizettünk.
2023. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!