Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri kimenni Bécsbe a...

Megéri kimenni Bécsbe a karácsonyi vásárba?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam, és nem tudom mennyire éri meg kimenni, feleslegesen meg nem akarok menni, mert ígyis külföldön dolgozom, és ha nem olyan érdekes, akkor inkább elmegyek helyette máshova.

2023. okt. 23. 02:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Most, amikor egész Nyugaton terrorveszélyt hirdettek?
2023. okt. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja tényleg, ez eszembe se jutott, apám is azt mondja, hogy ne menjek, sőt azt is mondja, hogy az évben már ne menjek még dolgozni se(mert Németországban dolgozom), de most nehogy már abból álljon az életem, hogy rettegjek az araboktól.
2023. okt. 23. 03:21
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Á, nagyon jó hangulat szokott lenni.
2023. okt. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

A bécsi az egyik leghíresebb, de német nyelvterületen minden nagyobb városban van és persze Budapesten is van.

Szerintem csak ezért nem éri meg Bécsbe utazni.

2023. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben több karácsonyi vásár is van évről évre. Legismertebb a Rathausplatz-i, de jó a Schönbrunni és a Blumengärten Hirschstetten-beli is. Szinte minden kerületben, településen van karácsonyi vásár.
2023. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ausztria szerte bárhol, prága, délnémetország, ezekről tudok nyilatkozni. mind nagyon szépek, de nem tudom hogy specifikusan csak a bécsi vásárokért megéri e jönni németországból. ha amúgy is érdekel a város, gyere persze, várunk szeretettel, de magában, főleg a nagy vásár a rathausplatzon, nem hiszem hogy megéri az utazást.
2023. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Ne menj!

Utcákon este már a hordókban ég a tűz hordákban mászkálnak ha nincs szakállad és nem tudod merre van kelet véged van.

2023. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 érdekel a város, főleg a Maria hilfer strasse, képek alapján nagyon szép. Egyébként azért is szeretnék kimenni, mert még sosem voltam Ausztriában, még átutazóban sem, ugyanis Németországba úgy megyek, hogy Szlovákia, Csehország és úgy Németország.
2023. okt. 23. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor gyere! ha már a mariahilferen jársz, sétálj át utána a szomszédos burggasséra is, a mariahilfer a nagy láncok, a burggasse a kicsi lokáális üzletek vásárlóutcája. meg a weichnachtsmark Spittelberget is nézd meg, ott van a közelben, elég zsúfolt szokott lenni de cuki.
2023. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem érdemes, nem sokkal másabb, mint az itteniek.
2023. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!