Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik hely tetszett a legjobb...

Melyik hely tetszett a legjobban Franciaországban és miért?

Figyelt kérdés
nov. 30. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Cap d'Agde a nudisda strandok miatt, Marseille-ben pedig kb még 20 éve voltam a Taxi filmsorozat miatt akartam oda elmenni.
nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy - két elzászi kisváros, falucska.
nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Annyira csodalatosan valtozatos, gyonyoru orszag, hogy konnyebb lenne azt a keves valoban nem szep, vagy sivar reszt megnevezni.

Legjobban a Budai-hegysegre emlekezteto roghegyseges reszek tetszenek, es sok gyonyoru folyopart van. A legkisebb varoska is hangulatos. A Lot-volgye, a kozepso-deli orszagresz. Pireneusoktol nem messze, tengertol messze. Millio faluban, kisvarosban, a tajbaj megallni. Semmi ismert nagy hely.

dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem három éve a spanyol határ mellett a tengerparton lakunk, de előtte 12 évet dolgoztam francia cégnél. Nagyon sok helyen jártam Franciaországban, bár nem mindenhol, nekem legjobban a Mediterrán vidék, Provence a kisvárosokkal, Lyon, Normandia és Elzász tetszett. Ami jó, hogy nagyon változatos az ország, délen az olasz, spanyol beütés, északon a germán építészet, normandiában az angol behatás.
dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Bretagne, körbeutaztam autóval, Mont Saint-Michel nagy élmény volt, de egész héten csodás kis falvakban kötöttem ki, nagyon szép dolgokat láttam és az emberek is jó fejek voltak.

Ezen kívül csak Párizsban voltam, az nem jött be, de mindenképp szeretném majd jobban felfedezni az országot.

dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mont Saint Michel az abszolút top élmény. Nekem az egy hatalmas álmom volt és nem csalódtam. A másik ilyen álmom egy pohár helybéli Chateau Latour volt, így Bordeaux is nagy élményként maradt meg bennem, noha városként vannak azért sokkal szebbek. Ami nekem nagyon tetszett az Nantes, a főtér győnyőrűséges.
dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!