Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ezen európai fővárosok közül...

Ezen európai fővárosok közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
dec. 21. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Madrid
Lisszabon
Koppenhága
Stockholm
Pozsony
Bécs
Ljubljana
Athén
Szófia
Egyéb, majd leírom
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Legjobb mire? Gyereket nevelni? Kirándulni? Várost nézni? Élni? Tanulni?
dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsohoz csatlakozva en is megkerdeznem, hogy milyen szempontbol? Nagy atlagban statisztikak szerint Koppenhaga ott szokott lenni a vilag legelhetobb varosai kozott, igy a listadbol azt mondanam legjobbnak ha megkoteseket nem tudunk. En talan Londont mondanam, mert lenyugozo szamomra a merete, a valtozatossaga, a lakossag sokszinusege, a tomegkozlekedese, a parkjai, a tortenelme, a felhokarcoloi es igy tovabb. Elni viszont nem tudnek ott.
dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Lisszabon, Athén. Ezekben vannak strandolásra alkalmas tengerpartok, megfizethető éttermek és jó kaják, kirándulásra alkalmas hegyek, sok ókori és középkori emlék. Athénban melegebb a tenger, így hosszabb a strandszezon, így végülis Athénra szavaztam.


Utazás topik, tehát ennek megfelelően értelmeztem a kérdést.

dec. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Turistaként Koppenhága és Lisszabon, holtversenyben.
dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan, hogy legjobb. Értelmetlen lyukból értelmetlen szél fúj.
dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabonban és Szófiában még nem voltam, így Ljubljanara szavazok. Kedves város, hangulatos belvárossal (főleg adventi időszakban) , gyönyörű környezetben. Egy köpésre van magashegység és tengerpart is.
dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Paczalos István ***** válasza:
100%
Élhetőség szempontjából København, vagy Edinburgh. Szerintem ez a két olyan város, ahol szívesen élnék. Bár még Helsinki is szóba jöhetne.
dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!