Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 2 repülőjegyet egyszerre...

Ha 2 repülőjegyet egyszerre veszünk meg 2 személynek ugyan arról a készülékről (egy irányba, egy időben), akkor amikor a repülőtéren mutatni kell a beszállókártyákat, olyankor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ha az én telefonomról vannak megvéve a repjegyek, akkor én mutatom meg a másik személy beszállókártyáját is?

Köszönöm a válaszokat:)



jan. 1. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak simán megveszed, akkor e-mailben küldik a beszállókártyát, azt épp át is küldheted a másik utasnak.

Mi legutóbb appon (Wizzair) keresztül vettünk jegyet az egész családnak, ott nyilván az én telefonomon volt meg, mindet én mutattam a beszállásnál.

De van egy harmadik opció is: kinyomtatjátok, és mindenki a sajátjáról gondoskodik 🙂

jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon köszönöm a gyors választ:) Wizzair appon keresztül fogom venni, magamnak is ott szoktam, csak fogalmam sem volt róla, hogy mi a procedúra, ha egyszerre több jegy van véve, de akkor mostmár világos! mégegyszer köszönöm szépen!
jan. 1. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában kétszer szokott kelleni a beszállókártya. Először a biztonsági ellenőrzés előtt kell átmenni egy automata kapun, ilyenkor én először átmegyek, majd utána odaadom a telefonom az útitársnak és ő is átjön.


Utána már csak beszálláskor kell ahol egy ember ellenőrzi a beszállókártyát. Ilyenkor vagy ugyanezt csináljuk, vagy akár én olvasom be a másik kártyát is.

jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt mutathatod ugyanazon a telefonon

De ha mindkét telefonon van app, akkor a beszálokartyat a másik appban is be lehet tölteni

jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerre vetted, akkor a wizzair appban lehet lapozgatni köztük, ha jól emlékszem.


Vagy hozzáadhatod a google wallet / apple payhez.


Vagy csinálhatsz róla screenshotot és akkor el tudod küldeni képként a többi embernek. (Én ezt szoktam, a Galériát megnyitni jóval gördülékenyebb, mint a wizzair app)

jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Át lehet küldeni másnak a wallet linket.
jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!