Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik távol-keleti ország a...

Melyik távol-keleti ország a legszebb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

jan. 4. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Kambodzsa
Laosz
Nepál
Malajzia
Thaiföld
Malajzia
Indonézia
Vietnám
Brunei
Bhután
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül még csak Thaiföldön voltam, nem volt rossz, de a trópusi úticéljaim közül ettől estem legkevésbé hanyatt, icipicit többet vártam, de nem tudnám megmondani, hogy milyen téren... Egyébként Krabiban voltunk, vannak szép partszakaszok, szigetek, érdekes templomok stb., szóval nem rossz hely, talán maga a víz nem volt olyan szép, mint vártam, sok helyen olyan "ólmos" színe volt 🙂

Kambodzsában Angkor nagyon érdekelne, az biztos gyönyörű lehet, nem hiába jelölték a világ hét új csodája közé.

A többi annyira engem nem vonz, még Srí Lanka van tervben, de az nincs felsorolva.

Ezért most Kambodzsára teszem a voksom, látatlanban, ha nem baj :)

jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brunei es Bhutan kivetelevel mindegyikben voltam. Ket legszebb van Nepal es Indonezia
jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagarkot és Bhakhtapur csodái miatt Nepál, a lelkem fele is ott maradt.
jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!