Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jelenleg látogatható Csernobil?

Jelenleg látogatható Csernobil?

Figyelt kérdés

jan. 5. 21:15
 1/6 Lecsó22 válasza:
68%
Látogatható.
jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

elvileg vannak(voltak) erre szakosodott ukrán cégek, akik turisztikai céllal rövid ideig tartó látogatásokat szerveznek pripyatba. Bár most a háború miatt szerintem ez most ki van lőve,szóval jelenleg nem tudsz oda menni csoportos szervezésben sem.

De az hogy te saját magad kocsiba ülve oda menj és ott lófrálj a kedvedre, az ki van/-volt zárva, még a háború előtt sem engedélyezték a saját magad turistáskodást és engedély hiányában be sem engedtek a 30km-es körzetébe sem.

jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Csak csoportosan vezetőkkel látogatható.
jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A háború óta hivatalosan nem. Gyakorlatilag Ukrajna már esik abba a korrupciós kategóriába, ahol bármit meg lehet oldani, de kétlem, hogy itt kérdeznél, ha lenne 1.5 milliód kenőpénzekre.
jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha visszaállnak a boldog békeidők, akkor majd remélem ismét látogatható lesz, mert nekem is bakancslistás hely. Most nem Csernobil esik ki a turisztikai kategóriából, hanem komplett Ukrajna. Addig meg marad Pamkutyáék videói, ha még nem láttad azt mindenképp nézd meg!
jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Háború előtt voltam a lezárt zónában.


Most nem tudom látogatható e, de szerintem nem.

jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!