Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha nyáron autoval megyunk...

Ha nyáron autoval megyunk Svájcba, ut kozben hol érdemes megállni, mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
2 tini gyerekkel megyunk.
jan. 23. 09:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Na meg mehettek Tirolon keresztül is, ami szintén sokkal szebb, mintha München, Bregenz felé mennétek.
jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy pontosan melyik utvonalon megyunk, de hajlando vagyok kitéroket tenni a látnivalokért, ugyse megyunk már máshova nyáron. Gyorbol indulunk.
jan. 23. 16:30
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu rengeteg van, amiket en kiemelnek a latogatott helyek kozul sorban Magyarorszag felol: Melk (apatsag es varos), Hallstatt (varos es kornyek), Salzburg (varos), Liechtenstein (Vaduz).
jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire esik útba, de Günzburgban van Legoland ami vidámpark is egyben,

szerintem tiniknek is jó. Vannak jó strandok Németországban, pl Rosenheim Freibad elég kellemes, és Passauban is van egy jó. Ha önkormányzati fenntartású, akkor általában nem is drága egyáltalán. Szerintem tervezzétek meg az ideális útvonalat és annak mentén keressetek Freibad-okat, ahol van jó (képeket megnézed, vannak-e pl csúszdák, feltéve, hogy a gyerekeknek bejön az ilyen), ott keressetek szállást.

jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Herrenchiemsee kastély, de akár Neuschwanstein is Schwangauban.
jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, Svájc melyik részére mentek, mert lehet menni Szlovénia-Olaszország útvonalon is, arra a Garda-tó és Milano esik útba. Itt mindenki a Salzburgot írta, én Bázel-Zürich régióba mindig Braunau (teherautóval Suben)-München felé mentem, arra olcsóbb, mint az osztrák alagúton keresztül.
jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Aloha8 ***** válasza:
Ja, igen, az fontos, hogy honnan hova utaztok pontosan. Bp-Zürich, vagy Szeged-Genf.....vagy....vagy....? Mert az utvonal nem ugyanaz.
jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk Genfbe leginkább Zürichet érintve célszerű menni Magyarország irányából. Elég nehéz is más irányból megközelíteni.
jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Attol függ Svajcba hova mentek, ha Lindau fele, akkor erdemes Lindauban a kis szigetet körbesetalni. Vagy nem messze Bregenz - ahol van egy felvono, es tiszta idöben nagyon szepen belatni a Bodensee-t.

Illetve amit korabban irtak a többiek, azt nem ismetlem.( pl,Mondsee)

(En evek ota jarom a Nemetorszag-Magyarorszag utvonalat, igy mar nem erdekesseg, es nem allok meg sehol, a cel,hogy minel hamarabb hazaerjek. )

jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Gyorbol Bernbe megyunk.
jan. 25. 10:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!