Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem tudunk angolul, így...

Nem tudunk angolul, így szerintetek letudjuk szervezni a lányunknak egy páris disneyland utat?

Figyelt kérdés

3-an mennénk, május 19.én lesz 8 éves.

Első repülős utunk


febr. 3. 11:46
1 2
 1/14 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Simán le tudod szervezni. Mondjuk ez kiemelt szezon (pünkösd), úgyhogy számolj azzal, hogy drágább lesz minden, és sokan lesznek a parkban.

Ha csak a park miatt mentek, akkor a Disneyland szállásain is megszállhattok. Ezek tartalmazzák a parkbelépőket is, mindkét parkba.

A 3 napi 2parkos belépő akkorra 300 euró/fő (a gyereknek kicsit olcsóbb)

Nézel repülőjegyet, az Air France-nál még vannak emészthető áron jegyek.


A RER vonalán is nézhettek szállást, az talán olcsóbb még a tömegközlekedési jeggyel együtt is.

febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak a park miatt mennénk.
febr. 3. 12:09
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Az angol egy dolog, de franciául tud valaki a családból? Mert azzal azért ott többre mentek, és akkor angolra nincs is szükség.
febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem beszelunk idegen nyelvet!
febr. 3. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Totál nulla vagy ezért kicsit beszéltek? Azért egy nagyon alap tudás nem árt, pl. megkérdezni alapdolgokat.
febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pl alap dolgok mennek, hogy tudunk kajat kerni, megkerdezni mi merre van, de konkret folyamat mondatokban nem tudunk beszelni
febr. 3. 14:18
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az a tapasztalatom, hogy simán lehet nyelv nélkül franciában lenni és repülni is, főleg a hangalapú ingyenes fordítok korában.


Az én családom egyik fele Francia, a másik Magyar, és természetesen a Magyar fél nem tud se angolul, se franciául, mégis évente többször mennek/megyünk ki családlátogatóba, vagy pl nagyszülők vigyázni lakásra stb. Sosem volt abbóp baj, hogy nem beszéltek nyelvet. Ha mégis valami fontos volt, elő lehetett venni a telefont és lefordítani amit mondani szerettek volna, de amennyire én tudom, ez az elmúlt 10 évben 2x fordult elő.


Egyébként a repülés sem lesz szerintem kifejezetten bonyolult. Természetesen nézzétek meg, hogy miként müködik, nagyon sok magyar írás van erről, itt gyakorin is, de minden ki van kint táblázva szimbólumokkal, hogy az is megtalálja a helyét aki nem tud angolul.


Az egyedüli dolog, ami szerintem keresztbetehet ennek azok a mocskos anyagiak. Szerencsére én nem egy szegény család sarja vagyok, inkább egy felső középosztály, de azért a Disneyland erősen megcsapta a pénztárcánkat, nem is tudom mennyibe fájna, hogyha ott is aludtunk volna.

febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem 1-1.5misibe belefogunk verni! Max ennyit tervezunk kolteni mindennel egyutt
febr. 3. 15:44
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan elmentek Párizsba életetekben először csak és kizárólag Disneylandbe??
febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, engem nem vonz parizs, lany nagyon szeretne menni, igy megyunk akkor, szulinapi ajandek!!
febr. 3. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!