Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akropolisz belépő kérdésem...

Akropolisz belépő kérdésem van! Hogy is működik?

Figyelt kérdés

Ezt a 30€ belépőt szeretném ami több helyre jogosít fel. Értem mit ír az oldal, csak nem egyértelmű számomra. A hivatalos oldalt nézem, ott akarok jegyet venni.


Az akropoliszra ki van választva a dátum idő, de ez a nyaralás második napján lenne esedékes, ha mondjuk az első nap az egyik múzeumba a jeggyel belépek, akkor másnap az akropoliszban nem lesz gond igaz?

Az első belépéstől számítva 5 napig lehet felhasználni a jegyet bárhova. Az úgy korrekt. Csak ne e véletlen először az akropoliszba szabad csak menni és úgy oké.


Na azt akarom kinyökörögni, hogy ha elmegyek oda nyaralni azzal a jeggyel akkor az akropoliszt akár az utolsó napi programba is tehetem?


ápr. 21. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az 5 nap allatt bármikor megnézheted. Akár az első, akár az ötödik napon.
ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jellemzően egy több objektum meglátogatására alkalmas tömbjegy vagy bérlet meghatározott időtartamra szól, aminek az időpontja az első belépéssel indul. Amit konkrétan érdemes megnézni, az egyfelől a struktúra. Például a "B" helyre csak "A"-ból lehet belépni. Ekkor a fordított sorrend nem lehetséges. A hatalmas tömegek miatt egyre több helyen alkalmaznak időkaput. Ez azt jelenti, hogy előre kell foglalni konkrét belépési időpontot, és kizárólag akkor lehet bemenni, a jegy semmi más időpontra nem érvényes. Az Akropoliszra nem tudom, de például Padovában a Scrovegni kápolnába, ha egy percet késel, a jegyed elveszett (és jó drága).
ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!