Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hálótermi ágyas szálláson van...

Hálótermi ágyas szálláson van csomagmegőrző? Mert ugye nem szeretném, ha ellopnák a cuccaim, amíg a környéket járom.

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy széf az szokott lenni, de abba nem fér bele a nagy bőrönd. Van valami megoldás arra az esetre, hogy amíg kint vagyok, addig is megőriztessem a csomagomat, vagy ott lesz a többi lakó orra előtt, és simán ellophatnak belőle akármit?

máj. 16. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint egyáltalán nem szokott széf lenni hálótermekben, zárható szekrény vagy ágy alatti kihúzható fiók szokott lenni a személyes dolgok tárolására. Ezek általában nem olyan nagyok, hogy egy 80cm-s bőrönd egész tartalma beleférjen, de a 6. pár zoknid és esőkabátod senkinek nem fog kelleni.
máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
A hostelek bizalomra épülnek, eltöltöttem nagyjából 300 napot ilyen helyeken, soha semmim nem tűnt el, pedig a pénztárcámat sem szoktam dugdosni.
máj. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2:

Csak az a gond, ha egyszer mégis eltűnik valami fontos, pl. az irataid, az orbitális nagy szpás.

máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Félsz hogy eltűnik a 3 napos zokni és gatya..?
máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4:

Igazolványod, bankkártyád, útleveled, illetve manapság a telefon is nagyon fontos, ha külföldön jársz, mert sokmindened abban van.


Én nem szoktam hostelekben megszállni, de magashegyi menedékházakban igen ahol nagyobb a bizalom mint a hostelekben, mert csak elvhivatott túrázók és hegymászók járnak ott, de wzért legalább a pénztárcámra, irataimra ott is vigyázok, nyilván a nem olcsó felszereléseim és technikai öltözetem esetében kell a bizalom, bár van olyan ismerősöm, akinek elvitték a kedvenc, egyébként meglehetősen egyedi jégcsákányát.

máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5:

Igazolványt, bankkártyt, útlevelet, telefont én magamnál szoktam tartani amíg a környéket járom.

máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5:

vagy arra célzol hogy mint Eva Kaili a bőröndje tele van tömve euro milliókkal? Szerintem ő nem hostelekben szállt meg. :P

máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6:

A kommentelő, akire reagáltam, azt írta, a pénztárcáját sem dugdossa.


Én is magammal viszem az irataimat, de pl. zuhanyozni azért nem feltétlenül viszem.


7:

Irreleváns ki mennyi pénzt tart magánál, a legnagyobb gebasz ha az irataidat vagy valamely ott fontos tárgyat vagy ruhát. Nem azért mert feltétlenül értékes, hanem mert nekem fontos. Az alkalom szülte tolajok nem mindig mérik fel alaposan az értéket.

máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
@3 Volt, hogy Bangladesben kellett iratokat pótolnom, azt is meg lehetett oldani simán fél nap alatt egy konzulátuson, úgyhogy a legtöbb görögországi napozás meg lengyel sítúra alatt eltűnő személyi nem hiszem, hogy óriási problémákat kéne, hogy okozzon. Külföldre meg nyilván eleve két kártyával utazik az ember.
máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9:

Egy hétvégi vagy hosszúhétvégi programodat teljesen keresztbe teszi, de egy 1 hetes nyaralást is, főleg ha messze vagy földrajzilag a konzulátustól vagy a magyar határtól, miközben az irataidra a következő napokban is szükseg van. Vagy a bankkártyádra, telefonodra.


A két kártya közül melyiket viszed zuhanyozni?

máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!