Kezdőoldal » Utazás » Európa » Családi nyaralás ~600e / egy...

Családi nyaralás ~600e / egy hét tengerparton?

Figyelt kérdés

Tudnátok adni tippeket, két felnőtt + egy 4 éves gyerekkel keresek tengerparti nyaralást 5, max 6 éjszakára. Amit szeretnék:


- közvetlen tengerparti legyen (ne kelljen lecuccolni naponta)

- legyen benne az étkezés, legalább reggeli és vacsora

- keret 600e forint körül


Ha kocsival akkor üzemanyag, útdíj stb külön, de ha repülős akkor max 750-ig tudnék nyujtozkodni árban.


Létezik egyáltalán ilyen? Főleg horvát tengerpartot néztem de olyan árak vannak, hogy egy millióból sem jönnénk ki ami egy rövid hétre elég irreális :(


máj. 25. 12:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és nem akarunk nagyon kirándulni vagy várost nézni, csak pihenni. Ha van valami látványosság a környéken az plusz de nem feltétel.
máj. 25. 12:22
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Pont Horvátország az egyetlen, amiről el tudtam volna képzelni, hogy talán belefér ekkora keretbe. Ha még az sem, akkor sajnos esélytelen.
máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Horvátországban ahol tavaly voltunk szállodában 248e forintért az most 505e forint....ugyan az az időszak, ugyan annyi éjszaka...
máj. 25. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rá Albániara is talán még repülővel is kivitelezhető.
máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Repülővel Szicília kihozható ennyiből.
máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Vagy nézz szét utazómajom oldalán.
máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utazomajmot szeretem, de az gyerekkel necces. Egyrészt szinte csak fapados repülőjegy van rajta, de egy 4 éves gyerekkel nem lehet kézipoggyásszal utazni. Extra bőrönddel meg már nem is jó az ár
máj. 25. 14:04
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
balcsi
máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez legkönnyebben Törökországban lesz kivitelezhető, egy átlag négycsillag AI-ot tuti találtok kis keresgéléssel, főleg, hogy a gyerek majdnem ingyen lesz. Általában rühellem az ilyen utakat, de arra, amit kerestek, talán a legalkalmasabbak.
máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Antalya közelebb van a millióhoz, 800 körül azok a szállások vannak amik 3 óra buszozás még a reptérről. És a gyerekre szinte mindenhol 60%-ot számolnak.


Albaniat most nézem, az tényleg reálisnak tűnik, köszi a tippet!

máj. 25. 14:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!