Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már 2-3 napos buszos...

Voltatok már 2-3 napos buszos kiránduláson?

Figyelt kérdés

milyen volt?

én kinéztem egyet ami Német kastélyokhoz visz el de csak jan. körülre tervezem mert az lenne a karácsonyi+ szülinapi ajándéka a barátomnak. jó ötlet?


2010. nov. 9. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kényelmetlen a busz a srácoknak, inkább wellnesseljetek belföldön, nagyon olcsó télen!
2010. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
voltunk már 1-2szer, és gondoltam h most egy kalandosabb utazás jobb lenne..nem probléma az út hossza már hozzászokott szegénykém mert nagyon sokat van uton.
2010. nov. 9. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem a sráctól érdeklődési körétől függ, hogy tetszene-e neki, nekem pl. tetszene, mert elég szép környék az, ahova mennétek.
2010. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

én hamarabb vágnám fel az ereimet hosszában.

a buszon se elférni, se rendesen hugyozni (sörivás miatt), se cigizni, se szexelni, se aludni nem lehet rendesen.

vonattal bevállalnám.

2010. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

amugy ez az:

[link]

2010. nov. 9. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben többször megyünk, mindig busszal.

Amit belinkeltél, azon az első hat kép amit látni, már voltunk.A buszok nagyon kényelmesek, nem fárasztó az utazás.

Javasolnám,ha ajándék is, későbbi időpontra tegyétek az utazást. Csodálatosak a látnivalók, de csak tavasztól.

Mi a zseppelinnel utazunk legtöbbször.

[link]

Javaslok egy szép utat:

Nárcisz ünnep Bad Ausseeben. Erre az útra mi is megyünk, nézd meg a weblapon.

Jó böngészést.

2010. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az az út is érdekes lehet ahova ti mentek.

majd még meglátom h melyikre esik a választásom:)

2010. nov. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!