Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Párizsba november...

Érdemes Párizsba november végén, december elején menni?

Figyelt kérdés
Nem lesz nagyon szürke? Még sosem voltam ott, és már nagyon szeretném megnézni, de nem akarok csalódni benne...
2010. nov. 17. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Érdemes. Közel az óceán, ezért ott nincs olyan "igazi" tél.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem szeretnék igazán tavaszig várni...csak azt sem szeretném, ha végig esne. A hó nem zavarna...
2010. nov. 17. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 napja jöttünk haza, amíg kint voltunk ,végig havas eső esett, meglehetősen szürke volt a város. Még szerencse, hogy már ötödik alkalommal voltunk, mert elsőre ez egy kicsit kiábrándítana. Esős ország, ezt vedd figyelembe. Ha először mennék, biztos nem ezt az időszakot választanám.
2010. nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó, ez már így lehangoló volt....:-( de azért köszi.
2010. nov. 17. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Szélsőséges időjárási viszonyok nem fogadnak ott. Ha az időjárástól teszed függővé egy városlátogatás időpontját, akkor állandóan reszkethetsz.

Párizsban egyébként, ha esik az eső, az emberek nem letargiába esnek, hanem azt csinálják, amit te is, ha otthon vagy: kinyitják az esernyőt.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz csalódni, ne télen menj, tavasz-nyár-szeptember még ideális.
2010. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kijöttem a végén. Tényleg szürke, ahogy számítottam rá, de nekem így is tetszik:-)) Imádom Párizst!!!!
2010. nov. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!