Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek kiköltözhetnék...

Szerintetek kiköltözhetnék Spanyolországba?

Figyelt kérdés
Most harmadikos vagyok gimiben(11.-es) és arra gondoltunk barátnőmmel, hogy gimi után kilehetne menni spanyolországba, ott biztos többet is keresnénk, tengerpart mellett,stb:) tudunk mindketten spanyolul (együtt jártunk spanyolra) és szerintetek ha találnánk lakást akkor már gimi után kimehetnénk? vagy várjunk inkább a fősuli végéig? ha igen akkor miért?
2010. dec. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne vmi szakmát tanulni, főiskolára, egyetemre járni kiköltözés előtt!! Nehéz most Spanyolországban munkát találni, főleg szakma, tapasztalat nélkül. Nagyon nagy a munkanélküliség.

Kinn pedig elég drága az egyetem.

2010. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

rendben, akkor szerintem még várunk fősuli végéig.:)

de azért várom még a válaszokat:)

2010. dec. 6. 19:26
 3/6 anonim válasza:
Nekem is az a tervem,hogy kiköltözök, de csak egyetem után :)először inkább tanulok egy szakmát, majd csak utána mennék...
2010. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) Szerintem énis elöször tanulok valami szakmát :)
2010. dec. 15. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb lenne, ha most mennétek. Olyan április környékén a legszerencsésebb, mert akkor indul a szezon. Ha tanácsolhatom, akkor kezdjétek vmilyen bárban vagy szórakozóhelyen a munkát, menjetek be személyesen, mindig kérjétek a főnököt (encargador), mert ha a pincért kérdezed, azt fogja mondani, hogy nincs munka. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy a kinyomtatott önéletrajzotokban szerepeljen, hogy már dolgoztatok vmilyen magyar kávézóban, akkor is ha nem így van. Sajnos muszáj, hogy azt gondolják, hogy csináltatok már ilyet. Lehet nem azonnal, de pár napon belül hívnak és lehet lesz egy próbanap. Nem kell az alkoholt méregetni, minden pohárba tegyél 4 jeget, félig öntsd fel alkohollal, aztán amivel kérték, a többi meg majd jön magától. Figyeljétek a többieket. Én fóiskola alatt minden nyáron kint voltam és életem legszebb emlékei még most is. Bátorság és akkor minden menni fog:)Remélem tudtam segíteni.
2010. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen,sokat segitettél:D lehet majd azt csináljuk, hogy kiutazunk pár hónapra, és ha van stabil munka, vagy valami akkor kint maradunk. ha nincs csak pl pár hónapra,akkor meg utaztunk legalább, megismertük nagyából azt a várost, és majd a továbbiakban eldöntjük hogy oda, vagy máshova,stb..:)
2010. dec. 21. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!