Kezdőoldal » Utazás » Európa » A tavalyi szlovák eurócenttel...

A tavalyi szlovák eurócenttel tudok fizetni Bécsben?

Figyelt kérdés
A hétvégén utazom Bécsbe és az a kérdésem, hogy ha nem a helyi ország által kibocsátott euróm van azzel tudok-e fizetni? Jelen esetben szlovák euró és eurócent. Tehát a fő kérdés az euró egységes-e úgy, hogy bárhol bármelyik ország által kibocsátott valutát elfogadják?
2010. dec. 8. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz vele fizetni.
2010. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én multkor átmentem 2osztrák euróval szlovákba 3sört venni és elfogadták :)
2010. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Az eurónak pont az a lényege, hogy egységes, minden országban elfogadják, független attól, hogy melyik országban bocsátották ki. Pont azért, hogy ha egyik országból a másikba utazol, ne kelljen pénzt váltani. Tehát igen, elfogadják.
2010. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%
Pontosan úgy, ahogy az előttem szóló :)
2010. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha az 1-hez hozzá adok még 1-et, akkor az 2-szer 1, vagyis 2? A válasz: igen....


erre találták ki az ojrót :)

2010. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Csak kicsit elbizonytalanodtam, mert láttam valahol euróvalutákat összehasonlítani országonként...De akkor az biztos valami más business dolog volt :D
2010. dec. 8. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze az euró keveredik!!! En szlovákiai vagyok és itt is van már német és francia euró is!!!
2010. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát persze. De javaslom, ha vatikánit, San Marino-it, vagy monacoit kapsz, azokat tedd el, mert azok sokat érnek. A neten meg meg tudod nézni, hogy mi van rajtuk, ha esetleg nem tudnád. Ja, és a vatikániból 3, a monacoiból pedig 2 sorozat van forgalomban, SM-iból 1 sor van.
2011. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!