Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába mennyibe kerülnek az...

Angliába mennyibe kerülnek az alapvetö élelmiszerek? Vagy milyen honlapokon tudok árat nézni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 20:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Angliába akarok menni dolgozni de fogalmam nincs az ottani árakrol tudom hogy van ott tesco de a tesco.com oldalon semmi használhatot nem találtam.Azok irjanakaki tisztába vannak az ottani árakkal.Elöre is köszi mindenkinek.
2009. jan. 20. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Az itthoni árak legalább másfélszeresével, vagy inkább duplájával számolj, és helyben vagyunk.
2009. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Angliaban elek, a ruhanemu, cipo, illatszerek olcsobbak mint otthon.

Az elelmiszerek kulonbozoek, van ami sokkal dragabb, van ami ugyanannyi mint otthon.

Irok neked oldalakat, nezd meg oket.

asda.co.uk

tesco.co.uk

sainsbury.co.uk

lidl.co.uk

mindenfele uzletet megtalalsz, ha a vegere a co.uk-t irod.

Ha itt szeretnel dolgzni, akkor kenytelen leszel megvenni mindent magadnak, teljesen felesleges atszamolni az arakat. Ha itt elsz, itt kell megvenned. Azt, hogy mennyibol jossz ki, mennyit tudsz felretenni majd itt fogod meglatni.

Es az is valtozo, hogy kinek mik az igenyei.

A lenyeg, erdemes kijonni, es itt is maradni!

Vannak 1 £-os uzletek, ahol nagyon sok mindent megkapsz 1 £-ert, de mashol ugyanaz dragabb.

2009. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco szuper hely, mindig vannak leárazások és nem azt veszem meg amit akarok, hanem azt ami le van árazva és olcsó! :) Este 7 körül kell menni, mert akkor már fillérekért megveszed az aznap lejárandó termékeket! Most pl. egy hatalmas csirkét sütök, be is volt fűszerezve, csak be kellett vágni a sütőbe. Eredeti ára 4 font 50 volt, megvettem 1 fontért! Ez kb. 5 embernek elég lesz vacsorára! Mindig nézni kell az akciókat. A konzervek is nagyon olcsók, pl. egy babkonzerv 15 pennybe kerül. Az üdítők amik nem szénsavasok kb. 1 font egy liter de vannak 70-80 pennyért is. Mindneből van Tesco márka, az a legolcsóbb. Pl. a tesco csomagolásban lévő banán, kb. egy kiló egy font, a többi drágább. Az organic termékek jóval drágábbak, meg a Tesco Finest márka. Olcsók még a konzerv gyümölcsök és sok édesség. Ami elég drága: márkás marhahús, márkás sajt, alkohol, jó kenyér, márkás halak, fodrász, kozmetikus, fogászat! (csak hogy megmondják van-e lyukas fogad, 16 font!)
2009. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
1 kiló kenyér 1500 ft a többit innen elképzelheted
2009. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmúlt 3 év alatt, egyszer sem vettem 1font 20-nál drágább kenyeret! Ez max. 500 forint tud lenni, akárhogyan is számoljuk a forint/font alakulását! De megjegyzem, ilyen áron minőségi kenyeret kapsz, magos, barna, akármi. Egy egyszerű sima fehér kenyér kb. 80 pennybe kerül, tehát még 300 forint sincs.
2009. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15:07-es gondolom eleteben nem volt meg Angliaban, csupan almodozik, es osztja a rossz valaszokat. Nem kell irigykedni, ossze kell pakolni, es kikoltozkodni!:)))
2009. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Angliában elérhetőek a magyar élelmiszerek nagy választékban. Javaslom, hogy az árakról tájékozódj a www.globalstore.eu honlapon.
2009. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a kaja a drága, hanem az albérlet. De az huzos. Én egy egy szobás lakást bérlek 620 font plusz rezsi (viz, gaz, elekt, internet, helyi adó kb 250 font)
2009. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

üdv!

most Mo-n lakom, de éltem már külföldön (és, ha nem találok rövidesen munkát, ki fogok menni Angliába).

szerintem teljesen fölösleges forintra váltogatni az árakat. ahhoz kell viszonyítani, hogy mennyit keresel (majd) kint - mert biztos, hogy az többszöröse annak, amit itthon lehet keresni...

2010. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!