Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba 7napra mennyi...

Horvátországba 7napra mennyi kunát érdemes vinni, ha belépőkre, egy kis étterem, strand átlagos nyaralást szeretnénk szervezni? A szállást külön fizetjük.2fő

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi júniusban voltunk Rovinjban egy hetet, és egyáltalán nem váltottunk előre kunát. Éttermekben, hajókirándulásnál, üzletekben, autópályákon mindenhol elfogadták az eurót is. Parkolási díjakra és egyéb apróságokra meg ott helyben összesen 50 eurót váltottunk kunára. Bankkártya is volt nálunk, azzal is lehetett szinte mindenhol fizetni.
2011. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

amennyit a balcsira is levinnél,én zadarban voltam többször is az árak elfogadhatoak,mi mindig ugyanabba az etterembe jartunk, eleg olcso volt es ugyanakkor elegans,ja es vigyetek magatokkal 10ftosokat mert a parkoloautomatak 2kunanak vesz 10 ft-ot:) nekem bejött,igy a parkolas szinte ingyen volt.

ti hova mentek?

2011. jan. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi sabunie,ti merre voltatok?
2011. jan. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!