Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária, Napospart?

Bulgária, Napospart?

Figyelt kérdés

Esetleg van olyan iroda,ahol együtt van az utazás meg a szállás ? SZóval nem kell külön szervezni ?

Illetve mit gondoltok erről a helyről ? köszönöm !


2011. jan. 22. 09:53
 1/4 Bocipók ***** válasza:

A leges-legjobb bulizós hely a világon!!!!

És nagyon szép a tengerpart. Medúzák vannak, de nem a csípős fajtából, nem kell félni.

Mi Neckermannal voltunk, de sztem az drága volt,biztos más utazási irodánál találtok olcsóbb utat oda.

2011. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyenek az árak ? mert nem önellátóbe szeretnénk menni :)
2011. jan. 22. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte minden utazási irodának van szervezett útja oda, ha van időd térj be egy-egy helyre és kérj katalógusokat róla, abban tudsz nézelődni.

A helyet én is csak ajánlani tudom, viszonylag olcsó, tisztaság van, bár az emberek kedvességén még van mit javítani! ;)

2011. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi tavaly voltunk a Naposparton. Az Anubis Travel-el utaztunk, megvoltunk elégedve velük, szerintem az ár sem vészes. A fakultatív programok is jók voltak, mi 1 napos vitorlázáson voltunk, imádtuk.

Egyébként nagyon nyüzsis hely, rengeteg fiatallal, bulizósoknak és baráti társaságoknak tökéletes.

Ha van még kérdésed írj :)))

2011. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!