Kezdőoldal » Utazás » Európa » Adódott egy lehetőség, ki...

Adódott egy lehetőség, ki tudunk költözni Hollandiába. Milyen ott élni? Hová érdemes költözni?

Figyelt kérdés
párom kamionos és ott tudna elhelyezkedni egy holland fuvar céghez.4 hét munka 1 hét szabad.úgy döntöttünk kiköltözünk, ha adódott ez a lehetőség.én nem beszélek idegen nyelvet,némettel el vagyok azért.nem szeretem a nagy városokat.vannak olyanok akik kint élnek?
2009. febr. 4. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Remelem ir majd neked valaki Hollandbol, de en azert irok neked egy jo oldalt, utazas.hu ott a forumba menjel be!
2009. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo a vege amit irtam az elobb, itt van pontosan utazas.com igy fogod megtalalni!
2009. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
megnézem.köszi
2009. febr. 4. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
az iwiwen keress rá olyan fórumra, amit az ottlakók nyitottak, és ott tök jól tudsz tájékozódni tőlük!Sok sikert! Szerintem menjetek, max ha nem fogjátok megszeretni, hazamentek...bár ezt kétlem. Én csak annyit tudok, Amszterdamban voltam nemrég, hogy a biciklisek rengetegen vannak, és életveszélyesek:) ahogy közlekednek. Meg drága az élet, lakbér, étterem..stb, Németországhoz képest drágább, mi ott élünk.
2009. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem probaljatok ki, mert ha nem, utana sokszor fel fog merulni, hogy kiprobalhattatok volna, es megsem.

semmit sem veszthettek vele.


sajnos hollandiat csak masodkezbol "ismerem", en meg nem voltam, de az illeto, aki meselt rola, mindig emlegeti, milyen rendesek voltak az ottani emberek.

2009. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tade ***** válasza:
100%
SZia. En voltam 1 hetet Hollandiaban (tudom 1 hetbol nem lehet kovetkezteteseket levonni, de...) Nekem nagyon tetszett, en szemely szerint szivesen elnek Hollandiaban. Amsterdam gyonyoru, az emberek nyitottak es segitokeszek. Igaz, draga Hollandia, de en csak pozitivumokat tudok mondani :))
2009. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. febr. 5. 18:01
 8/14 anonim válasza:
95%

Hát,én csak azt tudom leírni,hogy hová NE költözzetek:A part közelébe,mert Hollandiának furcsa a fekvése,és sokszor van árvíz,az meg gondolom nem hiányzik. :)

Egyébként gyönyörű ország!

2009. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

Mi mar 2eve itt elunk kint,jelenleg Nijmegenben.Van egy 4honapos kis fiunk,aki mar itt szuletett!!

Ha barmi kerdesed van,akkor megadom az elerhetoseginket(skype- roll-chi ,MSN- roll-chi@hotmail.com)vegyel fel valmelyikre ,es allunk a rendelkezedre:)

Nagyon sok helyen laktunk mar az orszagban tapasztalat van boven!!

2009. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj bocs,de azt elfelejtettem mondani,hogy olvastam az elotem leveket is,es nagyn szep orszag,tenyleg rengeted a biciklis,es nem csak Amsterdamban:)

Az elet a fizeteshez kepest nem draga,sott egyest termekek olcsobbak mint Magyar orszagon!!

De nem is ez a lenyeg hamen,hogy ha egyszer ide koltozol szerintem tobbet ez az orszag el nem enged:)

Mindenhol tisztasag van,kedvesek az emberek,nagyon jo a levego!!Hat kell ennel tobb???:)

Irtad a nyelvet is,megpedig a nemetet!!Sajna az csak akkor jo,ha nemet hatar kozeleben eltek,de saja a varost nem irtad meg,ahol lakni fogtok!

Amugy en ajanlom az angolt,azt mindenki beszeli,minden varosban es faluban,mi is ezt hasznaljuk!!

2009. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!