Kezdőoldal » Utazás » Európa » A lengyel tengerbe nyáron...

A lengyel tengerbe nyáron lehet fürdeni? Menynire melegszik fel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet fürdeni, csak a legtöbb magyarnak hideg - 15-18 foknál nem szokott melegebb lenni. Viszont sokan éppen azért mennek oda, mert nem olyan, mint egy pocsolya - állott meleg viz.
2011. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ige, a helyi lengyelek fürdenek benne, de egy magyarnak az hideg......én késő tavasszal voltam és a parton se tudtam megmaradni, mert olyan hideg volt, de a lengyelek már be is mentek
2011. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó én fürödtem Finnországban is a tengerben. Hideg de annyira nem vészes (igazából a levegő is kb. 25 C fok volt, ezért a testem annyira nem hevült fel, szóval annyira nem is volt vészes az a 18 C fokos tenger.

Viszont függ, hogy mikor mész, főleg július közepe felétől lehet belemenni az előtt nagyon hideg..

2011. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha a Balti tengerre gondolsz lehet. A víz nem több 16°C-nál, állandóan fúj a szél, ha ne-rövid ideig- a hullámok akkor is

min. 1,5 méteresek.

Ha naponta 2-3 órát süt a nap. azt mondják a helyiek: ma jó idő volt.

A szél által felkevert homok ellen -a parton-fonott fülkékbe lehet tartózkodni.

2011. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!