Kezdőoldal » Utazás » Európa » Állás lehetőség Ausztriában?

Állás lehetőség Ausztriában?

Figyelt kérdés

tudnátok linkelni oldalakat ahol ausztriai munka lehetőségek vannak ?

Én már kerestem mindenhol de nem találtam egy oldalt sem.

Segitségeteket előre is nagyon köszönöm :)


2011. jan. 31. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kb. 2 perc alatt ezeket találtam, szóval nem tudom te hol kerested, de nem eléggé az is biztos.

2011. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) én magyar nyelvü oldalakat kerestem, és ezért nem találtam :// ezt elolvasni se tudom :D
2011. jan. 31. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudsz németül, miért akarsz kinnt dolgozni? Milliószor lehet hallani, hogy nyelvtudás nélkül NE! Én Angliában élek, dolgozom, de nem mosogatóként, meg takarítóként, mert van egy piacképes szakmám, és beszélek angolul.
2011. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem tudsz németül, akkor nem fogsz tudni dolgozni se... Hogy gondoltad, hogy majd az osztrákok csinálnak számodra magyar oldalakat, meg meg is tanulnak magyarul, csak, hogy téged alkalmazzanak????
2011. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Juli*-* válasza:
100%

A Jobinfón is érdemes megnézni, náluk elég sok állás szokott lenni.


[link]


Sok sikert! :)

2011. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
www.ams.at a legjobb!
2011. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!