Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyáron mennénk Olaszországba,...

Nyáron mennénk Olaszországba, Toszkán részre. Ajánlanátok Olcsó szállásokat?

Figyelt kérdés

Keresgéltem idáig,de nemigen találtam árban megfelelő szállást.Ami olcsóbb lenne,az csak 4 főtől olcsó.Ugyanez 2 főre,szinte ugyanennyi(4-500 euro/hét/2 fő) Az nagyon sok.Tud valaki olcsóbb helyet/helyeket?

Esetleg ha valaki volt már,bármiféle tapasztalatot szívesen fogadok...

Apropó,júniusban mennénk,elég jó az idő/tenger ilyenkor a fürdőzésre?

Köszönöm szépen.


2011. febr. 3. 11:40
 1/4 animagemella ***** válasza:
68%
Szóval ingyen szeretnéd...Toszkánába nem a tenger kedvéért szokás ellátogatni. Vadkempingre jó Abádszalók is.
2011. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen intelligens hozzászólókat. Figyelj csak barátom, ha neked azt jelenti,hogy 150 ezernél olcsóbb az ingyen,hát legyen.És nehogy te mond már meg,hogy miért menjünk Toszkán részre. Amúgy meg el vagy tévedve :)

Arról meg nem tehetek,hogy neked csak Abádszalók jutott.Biztos nagyon egyedül érezhetted magad,ha hajnal 2kor ilyeneket írsz kommentbe. :)

2011. febr. 7. 10:08
 3/4 animagemella ***** válasza:
54%
Nem hajnal kettőkor írtam, ezt elnézted. Lehet, hogy egyedül vagyok, de nem ez a téma. Toszkánába tényleg nem a tengerért szokás ellátogatni, Firenze, Lucca, Siena, Pisa, San Gimignano, a Chianti borvidék, és rengeteg más varázslatos, már-már szent hely, Toszkána a reneszánsz és egyben az újkor szülőföldje, csakúgy, mint Danténak, Botticellinek, Michelangelónak, Amerigo Vespuccinak, Galileinek, Puccininek. Ha érdekel. Valóban nem szoktam Toszkánába menni, amikor nincs pénzem. Nem a rengeteget tárgyalt és iszonyúan féltett pénz miatt szokott vagy nem szokott az ember Toszkánába járni.
2011. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Hát sajnos el kell szomorítsalak kérdező, de a válaszolónak teljes mértékben igaza van...
2011. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!