Kezdőoldal » Utazás » Európa » 10 fokban már nagyon rossz a...

10 fokban már nagyon rossz a síelés?

Figyelt kérdés

Holnaptól hétfőig(7-éig)Ausztriában leszünk síelni(én snowboardozni:),és arra a helyre,fönt 2000m-re is 10 fokot mondanak,és napsütést:S

Volt már valaki ilyen "melegben" síelni?Nagyon kellemetlen,vagy pont hogy inkább kellemesebb?Mert az sem jó,ha nagy a köd,fúj a szél és csípős hideg van...Egyszerűen ne öltözzünk olyan rétegesen?Ha süt a nap,az jobb is,mintha nagyon hideg lenne,de a 10fok az már azért sok,nem?Olyankor a pálya minősége is rosszabb?

14/L


2011. febr. 3. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Most voltam síelni, egész héten sütött nap, az arcom egy kicsit le is égett, szerintem nem zavaró, sőt inkább kellemes így síelni.
2011. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 20 fokban is síeltem. Nagyon illúzióromboló volt, ráadásul kifejezetten kellemetlen az izzadás és a hó olvadása miatt.
2011. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qaí válasza:
valójában időjárásnak megfelelően fel lehet öltözni ergo 10 fokban nem úgy öltözködünk mint minusz 10-ben, de a pálya minősége az tényleg gyengébb ilyen időben
2012. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!