Kezdőoldal » Utazás » Európa » Feladandó poggyászba lehet...

Feladandó poggyászba lehet gyógyszereket tenni?

Figyelt kérdés
Több általános gyógyszerről van szó, főképp a gyermekemnek. Légitársaság az EasyJet.
2011. febr. 8. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen rakhatsz..Csak azokra a gyógyszerekre kell engedély ami amúgy is komoly orvosi utasításra adnak ki..
2011. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kézi poggyászra szoktak szigorúbb szabályok lenni. Feladandóba tuti mehet gyógyszer. A szabályzatukat olvasd el, az a legbiztosabb! Én most át nem bogarászom, de itt van a 10-es pont:

[link]

2011. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már a kérdés előtt átbogarásztam, csak pont ez nincs egyértelműen kifejtve.
2011. febr. 8. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Feladandóba bármi mehet, csak akkor nyitják ki, ha okuk van rá. Alapvető gyógyszereket a kéziben is lehet vinni, pl én az összes ilyesmit, mint lázcsillapító, fejfájás elleni cucc, ilyeneket mind kéziben vittem, és igazából rá se néztek. Arra vigyáz, hogy semmi üveges vagy törékeny dolgot ne pakolj a feladandóba, mert dobálják és összetörik, eláztatja az egész bőröndöt. Ha valami törékeny akkor azt jól be kell ásni a ruhk közé (pl hajszárító, meg ilyenek), hogy egyben maradjon...
2011. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!