Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud esetleg olcsó...

Valaki tud esetleg olcsó szállást a következő települések környékén, vagy valamelyikében júnisura?

Figyelt kérdés

Tarvisio, Róma, Siracusa, Velence, Brenner/Brennero.


Válaszokat nagyon köszönöm.


2011. febr. 14. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

olcsón nem:D


Rómában ott minden árfekvésben van szálloda: megbízhatsz bennük, ott ha megérkezel Rómába ott kereshetsz egyet

Rómában a legjobb megszállni


De vigyázz! az olaszok és a franciák hajlamosak arra, hogy nagyon drágán sz*rt adjanak!!!!


Én kétszer jártam úgy: egyszer Rómában 45 euro éjszaka/fő ért kaptam egy szabályos lyukat ami egy koszos szar udvarra nézett

Párizsbn meg 48 euro/fő/éj-ért kaptam olyat, hogy még az ágynemű is koszos volt és nem volt fürdőszoba csak egy wc

csak azért nem csináltam botrány mert tényle csak aludni mentem be "szállodába"


velencében mindig és minden körülmények közt drága a szállás., esetleg velence könyékén falvakban vagy Mestrében( velence szárazparti része) tudnál egyáltalán szállást szerezni, mert velencébe lehet hogy hely sincs


nem tudom mit hallottál, de Brennero/brenner meg tarvisio, ezek csak határfalvak bevásárlóturizmussal és nincs sok szálláslehetőség.....pl Brennerben talán egyet tudok az autópálya mellett meg egy méregdrága panziót..

tarvisióban csak akkor tudod meg ha ott vagy, oda egy utazási iroda se foglal szállást.


siracusa ott jó

2011. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a segítséget.

Fontos lenne valamilyen osztrák-olasz határmenti településben szállás találni, mert hideg van a vasútállomáson aludni. :) Nem tudsz esetleg valami jó kis oldalt, ahol csokorba vannak fogva ezek?

2011. febr. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!