Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol találok fényképet az...

Hol találok fényképet az egykori Karl-Marx-Stadt-i (ma: Chemnitz) Arthur Strobel Str.80-as számú épületről ill. környékéről?

Figyelt kérdés

A hetvenes évek végén nyolcvanas évek elején ebben városban dolgoztam ill. ebben a 10 emeletes panelben laktam. Nagyon kíváncsi lennék, hogy néz ki ma ez a környék.


Persze az is megoldás lenne, ha felülnék a vonatra vagy repülőre és kimennék megnézni, de egyenlőre néhány fotó is „kielégítene”. :-)


2009. febr. 13. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

aki keres talál...


[link]


keresgélj az ajánlatok között Gablenz városrészen belül van jópár arról az utcáról is.

Erre alapozva lehet keresni eladó lakásokat is, de ezt már rád bízom.

sok sikert.

2009. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Persze nem akarok ott lakást venni, csak egy kicsit nosztalgiázni. 1981 februárjában jöttem haza. Azóta nem voltam ott. Az ötleted viszont remek. Még egyszer köszi.
2009. febr. 13. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
másik pedig a maps.google.de oldal. itt rákereshetsz a címre aztán a satelitre kapcsolod akkor látod a környéket. nem napra kész atérkép, pár éves, de 70 évekhez képes tuti lesz eltérés.
2009. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Alkalom adtán ezt is meg fogom nézni.

:-)

2009. febr. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!