Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy juthatok el Belgiumba...

Hogy juthatok el Belgiumba olcsón? És Hollandiába?

Figyelt kérdés

Lényegében teljesen mindegy hogy repülő, vonat vagy busz, csak ötleteket gyűjtenék, hogy ti mikről tudtok, és az a megoldás kb mennyibe kerülne.

Előre is köszi a segítséget :)


2009. febr. 17. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiába akár busszal is mehetsz. pl indít oda járatokat az orangeways is, akiket ugyan még nem próbáltam, de normálisnak tünnek. [link]
2009. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Belgiumba a Wizzair indit olcso jaratokat, jol kell foglalni, es akkor jo aron kijohetsz. Megoldhato vonattal is, Nemetorszagi atszallassal, ez kb. 200 euro, ugyhogy nem a legolcsobb megoldas, de egy draga repulojegynel jobb lehet, bar idoigenyesebb.
2009. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a repülő lenne a legjobb megoldás de valóban busszal is eljuthatsz mint ahogy már azt mondták elöttem is.
2009. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kocsival mentünk Hollandiába tavaly, kb 60 ezer Ft-ból fordultunk meg. De állati hosszú volt az út.....
2009. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a kocsi nem megoldható, mert bár van jogsim, fiatal vagyok, és egyedül mennék. Ekkora útra semmiképp nem vállalkoznék még :) Nagyon köszönöm a válaszokat, ha esetleg még abban tudnátok segíteni, hogy melyik repülőtársaságok járnak arrafelé, nagyon hálás lennék! :)
2009. febr. 18. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nézz szét a malév honlapján, hátha kifogsz egy olcsó jegyet. Én Londont jártam meg malévval, 36000 forintért. Ami nem sok. :D Jó utat!
2009. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi Most Július 6.-án költözünk ki Hollandiába és az EasyJet-et választottuk , ez Budapestről Dortmundba visz, ahonnan szinte 1 óra utazás vonattal és már Hollandiában vagy. ( [link] ha 1-2 hónappal az indulás előtt lefoglalja az ember a járatot, akkor jelen évben 6200 Ft ba kerül az út, de ha köt biztosítást is és visz magával egy max 20 kilós csomagot akkor 10.000 körül lesz a vége, természetesen odavissza nem tudok nyilatkozni -mert mi csak kifelé megyünk- ezt a honlapon kell megnézni.


Amelyik légitársaság közvetlenül megy Hollandiába és nem drága: pl a Wizz Air ( [link]


Bár Nekem a dortmund és onnan vonat jóval olcsóbban jön ki mintha wizzairrel mennénk, de még velük is viszonylag olcsó az utazás ha nagyobb nem fapados légitársaságokat nézünk.


Sok sikert az Úthoz!

2009. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!