Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnám felvenni a...

Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés
Külföldön élő Magyarokkal szeretném felvenni a kapcsolatot,de nem szeretném ez miatt regisztrálni Facebbokra vagy iwiw-re.
2011. márc. 2. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor te meg itt..Itt már regisztrált vagy..És írj olyanoknak akik külföldön élnek..Ha barátként közeledsz feléjük ,talán visszaírnak..Én például már két emberrel is megismerkedtem itt a gyakori segítségével..Írtak,én válaszoltam,és azóta is beszélgetünk skypon keresztül.Sőt az egyik ilyen barátnőmet idén nyáron meg is hívtam pár napra..(Anglia).Ha a bizalom megvan akkor az ember szívesen barátkozik..

Elég sokan vagyunk itt is akik külföldön éldegélnek..

2011. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsika lemaradt a D betű..Szóval akkor tedd meg itt...:)
2011. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De honnan tudom,hogy ki él külföldön vagy itt Magyarországon?
2011. márc. 3. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy írsz nekik,és ha válaszolnak,akkor összebarátkoztok.Ha valaki külföldön él,az több dolgot tud mesélni mint aki "csak hallottam valamit" Észre lehet venni,hogy ki él külföldön és ki nem..Pár egyszerű kérdésből is..
2011. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!