Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Linz-be, Graz-ba...

Szerintetek Linz-be, Graz-ba vagy Salzburgba érdemesebb egy 3-4 napos kirándulást szervezni?

Figyelt kérdés
Nagyjából a vonat ugyanannyiba kerül mindhárom városba, ezért nem tudok dönteni. Melyik a legszebb, ha lehet ilyet mondani?Mivel azért még csak a tavasz eleje van, ezért valamennyire az időjárás is szempont, de gondolom ez hasonló a három városra.
2011. márc. 7. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Salzburg!!!
2011. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jártál a másik két városban is? VAgy Salzburg ennyire elragadott?:)
2011. márc. 7. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Salzburg.

Nemcsak a város, hanem az oda vezető út is gyönyörű.

2011. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És tudnál ott ajánlani valamilyen kifizethető szállást?Elég drágák.
2011. márc. 7. 13:46
 5/5 anonim válasza:

Mind a háromban jártam, és Graz tetszett a legjobban a

háromból. Bár szerintem ez mindenkinél egyedi. Mindhárom város szép, ezért nem tudnám megindokolni a döntésemet,

egyszerűen ott éreztem magam a legjobban. Ha rangsorolnom kellene Linz lenne a 3., mert ott nincs annyi történelmi emlék, vagy kiemelkedő látnivaló. Persze szép az is, csak nagy különlegesség nincs.

2011. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!