Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szoktatok repjegy mellé...

Szoktatok repjegy mellé biztosítást venni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem veszek biztosítást,mert elég a jegy ára is...Amúgy sem hiszem hogy 2 órás repülésnél bármi bajom lehetne..(ha igen,akkor így jártam..életbiztosításom amúgy is van)
2011. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose...
2011. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig veszek mert igy olcsóbb (teljes körü) tehát kórházi ellátás, utas és pogyász bizositás stb. minden egyben 4eFt/hó.

Elmész egy üdülöhelyre és ott a helyi maszek fogásznak mutogatod az uniós vagy magyar tb kártyádat azt fogja mondani ő még ilyet nem is látott, adj pénzt. Az meg igy 150 euro csak ha húzza akkor is.

2011. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam repjegyhez biztosítást venni, néha parázok, hogy mi lesz ha elhagyják a csomagom pl, és nem kapok semmi kártérítést, de mostanában inkább fel sem adok csomagot, csak kézipoggyászt viszek.

A bankkártyámhoz van utasbiztosítás, én abban bízok. Nekem szerencsére még nem kellett használnom, de Anyuméknak igen, és nekik mindent fizettek, nem átverés, és az még "ingyen" is van.

2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!