Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországba szeretnék...

Spanyolországba szeretnék utazni, mondanátok olyan helyeket amik tengerpart mellett vannak, és érdemes oda menni?

Figyelt kérdés

Ha lehet, viszonylag olcsóbb helyeket, de most ez mindegy, egyenlőre csak olyan helyeket szeretnék ha mondanátok, ahova érdemes menni, és lehetőleg tengerpart mellett van:)


+Milyen légitársaságot ajánlotok (ami olcsó,és biztonságos)?


2011. márc. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Barcelona.
2011. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Barcelona Wizz air- el. Ha idoben foglalsz, olcso. En itt lakom:)
2011. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barcelonában tényleg lehet közvetlenül a tengerparton fürödni?
2011. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, több nagy strandja is van.
2011. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:D
2011. márc. 21. 17:20
 6/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: ......szerencsés!!:)) szeretnék én is ott lakni:)
2011. márc. 21. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még Barcelonában nem voltam, idén készülök, de Costa del Sol-ról tudok véleményt mondani, mert ott már 2-szer jártam. Nem a legolcsóbb hely eljutás szempontjából, de annál szebb és ki lehet fogni akciós, olcsóbb utakat. (pl.: tavaly annyiért voltam, amennyiért Costa Bravát ajánlották.) Tele van látnivalókkal: Gibraltár, Alhambra, Sevilla, Marbella, Malaga... Szerintem gyönyörű és ha megteheted mindenképpen menj el oda. :)

2011. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!