Kezdőoldal » Utazás » Európa » Splitbe megyünk a nyáron!...

Splitbe megyünk a nyáron! Autópályát ki akarjuk hagyni! A Horvát vagy a Bosznia utat válasszuk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen horvát utat! Mi egyszer lenyomtuk a bosnyák utat, nagyon durva volt, soha többet! Inkább a horvát, de méginkább horvát autópálya. Bőven megéri, bár nem olcsó!
2011. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én pont ellenkező véleményen vagyok. Többször megjártuk Boszniát, ha Horvátország déli részére, vagy Montenegróba mentünk. Nagyon szép út, egyáltalán nem gáz, csak nem az alföld. Hát istenem, meg kell tanulni vezetni.
2011. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a bosnyákok fele mennék. Nincs ott semmi gond. Bevált útvonal. (Egy utazási irodás)
2011. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,pont az a bajom ,hogy nem rég óta vezetek,és hát még 12 órás úton sem voltam saját kocsival!Ezért kérdeztem,hogy melyik a "símább "útvonal!
2011. márc. 22. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
12 óra az nudli, annyit sokszor itthon is vezetek. Párszor megállsz, eszel, kávézz pl, gyönyörködsz a tájban és már ott is vagy. Ne félj az úttól, hanem élvezd! Jó utazást!
2011. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha bírod a hegyekben az utat akkor Bosznia
2011. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!