Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha van EU-s Taj kártyám,...

Ha van EU-s Taj kártyám, akkor is kell fizetnem az orvosnál pl recept felírás miatt?

Figyelt kérdés
Ez alatt Írországot és Angliát értem.
2011. ápr. 11. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
HA az orvos nem tartja sürgöségi ellátásnak akkor az orvosért is kell fizetni.
2011. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem sűrgős, csak van 1 gyógyszer amit folyton szedek és kint is kell,tehát receptért mindenképpen dokihoz kéne mennem. kimegyek dolgozni, és ezért kérdezem.
2011. ápr. 11. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb, ha még itthon íratnál fel megfelelő mennyiségű gyogyit??
2011. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem. Ugyanis ez vérhigító amiből nem adnak többet (gondolom attól félnek, hogy eladom a fekete piacon vagy mitttom én), de pl: múltkor a dokim 2 vényt nyomtatott és inkább az egyiket összetépte, mert nem adhatnak ki egyszerre ekkora gyógyszer mennyiséget.

Ráadásul 1 évre tervezem a kint létet, nem pár hétre. 1 évre előre meg senki nem fog nekem kellő mennyiséget felírni.

2011. ápr. 14. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, az úgy más tészta. Nem tudom pontosan, sorry. De gondolom vagy dolgozni mész ki vagy tanulni. Ha dolgozni mész, akkor nyilván te is fizeted az adókat meg mindent, tehát ezen az alapon simán mehetsz dokihoz.
2011. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Au pair-nek megyek. Ezért nem kell fizetnem semmit és adóznom sem kell.
2011. ápr. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!