Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jönne ki egy hétvége...

Mennyiből jönne ki egy hétvége Párizsban?

Figyelt kérdés

3-4 napra mennénk, repülővel. Olcsó motelben, vagy hostelben aludnánk. Elmennénk a fontosabb helyekre (pl. Louvre, Eiffel torony), de igazán sokat nem akarunk költeni (mondjuk nem étteremben eszünk, tömegközlekedéssel járunk). Diákok vagyunk, gondolom ez is jár némi kedvezménnyel.

Szerintetek körülbelül mennyibe kerülne ez fejenként? 60-70 ezer elég lenne?


Előre is köszönöm.


2011. ápr. 17. 20:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Repjegyek 15-20, akkor oda-vissza 30-40. (Easyjet. ha bőröndöt is akartok vinni, drágább. Amúgy elég nagy a megengedett kézipoggyász, csak akkor folyadékokat nem vihettek, szal tusfürdőt ilyesmit ott kell megvenni aztán kidobni.)

Hosteleket már lehet találni olyan 25 euró/éjszaka körül, de kérdés hogy milyen? :S Én nem vállalnám be, de végülis ha fiatalok vagytok, belefér a kaland! Tehát akkor mondjuk az 3 éjszakára még harminc, és akkor már 60-70nél vagytok. És nem ettetek, nem láttatok semmit.


10 db metrójegy 12 euró (bárhányszor átszállós)((Mondjuk érdemes sokat sétálni)).

A legtöbb múzeum európai diákoknak ingyenes, Eiffel-torony ha jól emlékszem most 15 euró. Notre Dame, Sacré Coeur ingyenes.

Kajálás nem olcsó, de ha mondjuk kenyeret meg ilyesmit vesztek, akkor mondjuk kijöttök 4 napra egy ötvenesből (euró).

2011. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit fűznék hozzá az első hozzászóló válaszához, hogy a nemzetközi diákigazolványt váltsátok ki. Ezzel ingyen bemehettek a Louvre-ba, Versailles-ba (kastélyba)....

Én a helyetekben nem jegyet vennék, hanem bérletet. Sokkal jobban megéri. Főleg, hogy 26 év alattiaknak hétvégén kedvezmény is van rá, ami nagyon jó.

2011. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jaja ISIC-kártyát váltsátok ki, azt én is kiváltottam, 2500 Ft max, a legtöbb IBUSZ-irodában megcsinálja a bent csücsülő hölgyemény 2-3 perc alatt, csak vigyél egy igazolványképet meg egy érvényes diákigazolványt
2011. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én valamelyik Vista irodába mennék be, az Ibuszban nekem nem csinálták meg :(
2011. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!