Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hoja, abban kérnék segítséget,...

Hoja, abban kérnék segítséget, hogy kiköltözöm a barátomhoz Angliába, és félek, hogy valamit itthon hagyok. Akár alapvető dolgot. Fogkefe, stb. de ez mindegy. Mit vigyek mindenképpen? Minden érdekel

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ùtlevelet vagy személyit. más mindent meg tudsz ott is venni. Anglia egy modern ország, úgy mint otthon mindent lehet kapni.
2011. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak most kicsit nagyon szűkösen vagyok anyagilag. mi az amit egy útra minendképpen vinnél, ha utaznál?
2011. ápr. 23. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor kiköltöztem én is úgy voltam hogy nem volt sok pénzem ezért amit lehetett itthonról vittem de hozzáteszem hogy nehéz nagy dolgokat nem érdemes vinni inkább ott kell megvenni (ágyneműhuzat, törölközők) az évszaknak megfelelő ruhákat vigyél, tehát ha most mész akkor tavaszi-nyári ruhák (nem kell sok mert ha már dolgozol úgyis tudsz magadnak venni, vannak olcsó helyek pl Primark ahol szinte fillérekért lehet minen ruhaneműt kapni.) alapvető tisztálkodási szerekből vehetsz ilyen kis utazó méretűt (dmben rossmanban lehet kapni) az tökéletes az első egy hétre, felesleges nagy doboz sampont, tusfürdőt, hajlakkot ilyesmiket kivinni, mert majd úgyis tudsz venni.ha van hajvasalód azt viheted, gondolom párodnak van hajszárítója ott. cipőből is legyen egy zárt, egy szandál, egy nagyon kényelmes amiben sokat tudsz járkálni, esetleg sportcipő. egy kártyafüggetlen telefon is kell mert kártyát majd úgyis ott veszel. esernyőt is vigyél és jó ha van egy esőkabátod. ja és vigyél egy fehér inget és egy fekete szoknyát vagy nadrágot (ha állásinterjúra mész jól jön) bizonyítványt tőlem nem kértek, de ki tudja lehet hogy az is kell egy két melóhelyen, tehát nem árt ha van legalább egy másolat. jó ha előre kinyomtatsz jópár angol nyelvű önéletrajzot is. most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, ez a valasz remek volt. nagyjabol igy jottem ki :) ma megyek allaskozvetitohoz, megkerdezem elsore mit tudnak ajanlani :)
2011. ápr. 26. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!