Kezdőoldal » Utazás » Európa » Törökország vagy Horvátország...

Törökország vagy Horvátország két fiatal lánynak?

Figyelt kérdés
Pár napra, nem túl sok pénz.. :) Minden vélemény érdekelne! Köszi szépen a válaszokat előre is!
2011. ápr. 28. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Horvátország.
2011. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Horvátország.
2011. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
horvát
2011. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Horvátország
2011. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is Horvát ország:)

Van egy török ismerősöm és mesélt sok dolgot az országról, pl náluk luxus az, ha valaki egyedül lakik egy úgymond lakásba, meg lányoknak nem is ajánlott ott egyedül mászkálni, főleg ha fehér bőrű és szőke, stb.

2011. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Horvátország
2011. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Én fehér bőrű vagyok, szőke és zöld szemű, barátnőm fehér bőrű, barna szemű és hajú, szóval mi Törökországba nem megyünk. :D :)
2011. ápr. 28. 15:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Elmegyek én veletek lányok és akkor nincs baj. Engem nem zavar ha monokiniztek, be is kenlek napolajjal ha kéritek. :))
2011. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen. :)) Ja és amúgy Horvátországban lehet monokinizni? :)
2011. ápr. 28. 16:04
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Baromság, már bocs mindenkitől! (ne értsétek félre, nem akarok senkit megbántani, csak annyira rossz, hogy mindenki leírja a törököket).

Na szóval laktam kint 1 hónapig 1dül. Magas világosbarna hajú, fehér bőrű és zöld szemű lány vagyok. Aztán semmi bajom nem lett, hajam szála nem görbült. :) A szüleim is jöttek utánam. Anyu alacsonyabb, telt szőke hajú...Na őt megbámulták, de semmi több. Sokat mászkáltam egyedül ISztambulban és emmi bajom nem lett.

2011. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!