Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehetne kiutazni Londonba...

Hogy lehetne kiutazni Londonba minél olcsóbban?

Figyelt kérdés
Autóstop, ilyesmik kizárva. Buszos, vonatos út milyen áron van? Sajnos én a honlapokon nem igazodok el. Esetleg kocsival mennyi lenne az útiköltség?
2011. ápr. 29. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kocsival csak akkor olcsóbb ha legalább ketten utaztok..Ha egyedül akarsz kijönni akkor a legolcsóbb még mindig a fapados repülők.
2011. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
wizzair, easyjet. Nézz körül mert van amikor nevetségesen alacsony áron lehet jegyet kapni.
2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

hallod , most repülővel is mennyi?


kb 25.000ft? és 90perc alatt ott vagy.


most mehetsz kocsival is , persze biztos olcsóbban kijön :D, de akarsz te 1 napot vezetni kb?


jo ,kocsival nem tudom , lehet h nincs 1 nap , de busszal tuti van :D

2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kocsival szerintem elég macerás, és nem is olcsó. Most nem nézem meg, hogy mennyi km, ha nem baj, de ez úgyis attól függ, hogy hová mész, de dióhéjban kb. így néz ki:


Autótól függ, de átlagban 8L/100 km fogyasztás, cirka 400 Ft-os benzin árnál, (1000 Km esetén 32000 Ft) + autópálya matrácák (Magyarország, Ausztria tuti, a többit nem tudom), meg a komp vagy Csalagút díj, plusz az Angol útdíjak, és ott parkolás is drága. Ezen kívül, ha átérsz akkor eléggé meg leszel lőve a fordított közlekedésben a bal kormányos autóddal. Az út biztos van egy nap, és bármi történhet az autóval is közben.

2011. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
25000 forint? Most néztem a Wizzairt, legalább 40 ezer forint, arra az időpontra, amit mi szeretnénk, oda vissza, és csak egy embernek.. Négyen legalább mennénk kocsival.
2011. ápr. 29. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi mindig kocsival utazunk haza Magyarországra és vissza.

Ha többen utaztok akkor a kocsi olcsóbb.

A kompjegyet ugyanúgy érdemes előre megvenni.Akkor olcsóbb.Mi nemsokára indulunk haza.Az útiköltségünk kábé 200 fontba került.Ebbe minden benne van.A kompjegy,autópályadíj,benzin..Kettőnknek nagyon megéri.Mivel csak a párom tud vezetni,így 20 órába telik az út.(de mi Oxfordból indulunk Doveren át)HA többen mentek,és többen tudtok vezetni akkor idő alatt is meg lehet járni-

2011. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 18:58 vagyok--

Azt elfelejtettem megírni,hogy a 200 font útiköltség csak oda szól..Oda-vissza ez kábé 400 font lesz.

2011. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

25000 forint? Most néztem a Wizzairt, legalább 40 ezer forint, arra az időpontra, amit mi szeretnénk, oda vissza, és csak egy embernek.. Négyen legalább mennénk kocsival."


Ja, az oda-vissza útról nem volt szó! :)

De úgy sem vészes a 40 000 (százegynéhány font), de ha rugalmas tudsz lenni a foglalási időt illetően akkor lehet találni olcsóbban.


Ha 4-en mentek akkor más tészta, bár érdemes átgondolni, hogy befér-e mindenki cucca, ilyesmi. És, hogy az időveszteség megéri-e azt a különbözetet. Ha mondjuk megúszod 400 fontból kocsival, ami fejenként 100, vagy kerül a repjegy 130-ba, de ott vagy pikk-pakk.

2011. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!