Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt már Londonban mit...

Aki volt már Londonban mit tanácsol mit érdemes mindenféleképpen megnézni és mi az amit nem?

Figyelt kérdés
És mire kell odafigyelni nagyon ?
2011. máj. 11. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

èn voltam londolnban de szerintem ez marhára egyén függö. pl én oda voltam a london eye-t a barátnöm meg úgy jött haza hogy egy nagyrakás kaka és ennyi pénzt kidobott, pedig nekik még jó idö is volt.


én azt tanácsolom hogy vegyél egy utikönyvet és kezd el átlapozni. majd jelöld be amit érdekesnek tartasz és keress rá a neten.

2011. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A madámtüszót...
2011. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi kétszer voltunk és a véleményem az, hogy érdemes múzeumba menni, mert szinte mindegyik ingyenes. A templomok fizetősek, a Madame Tussaud-ban szvsz állati tömeg van és drága, meg így utólag gagyi is, a köztereken lévő látványosságok (Big Ben, Trafalgar Sq.) szintén ingyenesek, így sokat lehet spórolni, és gyalog egész jól bejárható a belváros. A Notting Hill-re is érdemes elnézni, érdekes hely.

Mi a következő múzeumokban voltunk: British, Műszaki, Természettudományi, a Greenwich-i hajózási, Victoria& Albert. Mindegyik nagyon jó és interaktív, sztem bárki számára élvezhető.

Gyönyörűek a parkok is!

Általában Marks&Spencerben ettünk szendvicset, este melegíthető kaját vettünk ugyanitt, eszméletlen a választék és 9-10 körül az aznap/másnap lejáró kajákat vicces áron adják.

Közlekedés: Osyter kártya, ezzel max napi 5 fontért tudsz közlekedni korlátlanul: [link]

ha ruhát akarsz venni, akkor ajánlom a Primark-ot a Marble Arch-nál, nagyon olcsó.

2011. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2011. máj. 12. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejött a panoptikum. :) 1 órát vártam a bejutásra+300 indiai ment be előttem, de nagyon jó volt! :D Britisht kihagytam, Egyiptomi kiállítást láttam a Kairóban. London Eye jó volt, csak sokat álltunk sorba (1,5óra) aztán a Westminster, széép szép, de nem nagyon nyűgözött le. Greeenwich gyönyörű, szerelmes lettem a parkba *.*

Jaaa és ne hallgas a pletykákra, vigyél pár lengébb holmit. Én 1 hétig voltam kint, és szó szerint barnán jöttem haza. +30fok volt napközben, verőfényes napsütés én meg majdnem meghaltam a farmeromba. :D

2011. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!