Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába, Neszebárba utazunk...

Bulgáriába, Neszebárba utazunk július 24-én, vasárnap. Debrecenből indulunk személyautóval, Románián keresztül. Útitársakat keresünk, akik szintén autóval készülnek utazni. Ki jön akkor, és arra?

Figyelt kérdés

Esetleg, ha tudtok olyan oldalakat, ahol útitársakat lehet keresni, azt is írjátok meg.

Köszönöm.


2011. máj. 13. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tanács: mostanában, nagyon lopják az autókat!!

Egy Cascót meggondolnék!!

2011. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, akarunk kötni egy határozott idejűt.

Mire alapozod a lopásokkal kapcsolatos híredet?

2011. máj. 13. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát tele van a sajtó vele!!
2011. máj. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Linkelnél be olyan oldalt, ahol a lopásokról van szó, mert én nem találok.
2011. máj. 17. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Hali

Mi tavaly voltunk, Esztergomból indultunk, de Szerbián keresztül mentünk, és azt az utat is ajánlották, mert majdnem végig autópálya vagy normális út van.

A lopások meg elmaradottabb országban gyakrabban előfordulnak, mint máshol.

Olvastam már itt olyan kommentet hasonló kérdéshez, h Romániában kilopják alólad az autót úgy, hogy észre sem veszed...

2011. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2011. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]


[link] -olvasd foleg a "crime" cim alatt.

2011. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem árt egy jó cipő!!!


Mert lehet, hogy visszafelé, már gyalog jöttök...

2011. máj. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Mi is Debrecenből indulunk Nessebárba csak mi július 22-én indulunk, mert 23-tól már mienk a szállás. Mi még nem tudjuk merre menjünk, fontolgatjuk az utvonalat. Ismerősömék 2-éve voltak úgyan így, de azt mondták Románián keresztül nagyon hosszú idő volt (majdnem 24óra). Nem is tudom merre kellene menni?! Az biztos hogy egy másik autos útitárs az nem árt. Mi valószinű mikrobusszal megyünk 2 család és így talán váltva vezetve könnyebb lesz?! Viszont útasként sem lesz semmi főleg 2-2 gyerekkel.
2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még csak annyit hogy mi 2008-ban voltunk repülővel a Naposparton (Nessebártól 5perc) Nekünk nagyon tetszett minden nagyon jó volt. Azért is megyünk ismét oda.
2011. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!