Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthatok el júliusban...

Hogyan juthatok el júliusban a legolcsóbban Spanyolországba? Burgosba mennék és Santiágoból jönnék.

Figyelt kérdés
Iszonyúan felmentek a repjegyárak, a Wizzairnél alaphangon 60000 oda-vissza (Madridba). Próbálkoztam Malévval, lufthansával, Swiss Air-rel, néztem autós lehetőséget (útitársnak) és buszt, de 50-60 ezernél olcsóbbat nem találtam, viszont ezt túl soknak találom. Ha valakinek van ötlete, kérem, írja meg. Köszönöm!
2011. máj. 21. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nem az El Camino-ra mész?

Igazából elég nehéz,mert a burgos-i reptér nagyon kicsi.Pont ezért drágák lesznek a jegyek.Csak annyit tudok segiteni,hogy a madridi repülőt itt is keresheted.Itt olcsóbb szokott lenni.Vonattal onnan meg tudsz menni. [link]


Sok sikert.

Azt kérlek ird, meg, hogy végül mivel mész és kb. mennyiért mert engem is érdekelne.

2011. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ryanair a legolcsóbb. pozsonyból mennek legközelebb magyaro-tól.
2011. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Kedves első! Elsősorban olyan lehetőségeket nézek, amikkel Madridba tudok eljutni, az országon belüli közlekedés már oké lenne (Madrid-Burgos még anyagilag is oké, inkább a visszaút húzós). Igen, a Caminora mennék, de ha nem találok olcsó kijutási lehetőséget, nem fog összejönni. Kösz a linket, amit küldtél, sajna 70ezerért dobott ki ajánlatot, ami nem fér bele... Kedves második! A Ryanair nem megy Pozsonyból Madridba, az egyetlen lehetőség Malaga, de az túlságosan kiesik az útvonalamból (amit megspórolnék a repjegyen, azt a belföldi utazásra kellene költenem).

További ötletek?

2011. máj. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!