Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába megyünk (Burgas)...

Bulgáriába megyünk (Burgas) autóval, Románián keresztül (Miskolcról), hány óra lesz az út?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert a GPS és a google maps is 15 óra körül írja, de mindenki azt mondta, hogy biztos, hogy jóval több lesz. Két kisgyermekkel megyünk, tehát azért meg fog kelleni állni viszonylag sokszor. Délután indulunk 4-5 körül, éjszaka aludnának a gyerekek, és akkor haladnánk, amennyit tudunk, megállás nélkül. Aki már ment így gyerekkel, ezen az úton, mennyi idő volt nektek? Köszi előre is
2011. máj. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi egyszer voltunk, de soha többé nem megyünk, mert rohadt messze van.

Egy nap oda, majd még egy nap alvás!

Most már csak Horvátországba megyünk.

Fele annyi idő és átlátszó kristálytiszta tenger!

2011. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is egyszer voltunk már nagyon régen.Nagyon messze volt és nagyon hosszú volt az út.Burgaszban voltunk mi is.De nem vágyunk oda vissza.Szó szerint balkáni volt az ottani állapot.Ráadásul egész héten hasmenésem volt az ottani kajátol.Viszont a táj meg a tenger az szép.De hangsúlyozom hogy ez már régen volt.Maradt Horvátország vagy Olaszország ha tengerpartra akarunk menni.
2011. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk meg a román szar utakon állandóan defektünk volt.

Végül kellett vennünk Burgasban egy új autógumit is.


Ráadásul most már rohadtul lopják az autókat is!!!

2011. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném hogy mindenhól le kellett venni az ablaktörlőt mert különben lelopták volna.A kempingben meg azzal szekáltak hogy adjuk el a gumimatracunkat mert akkor még nem nagyon lehetett kapni átlátszó gumimatracot legalábbis tőlünk keletre.A guggolos vécéről nem is beszélve mikor jött a takarítónő és egy vödör vizet alám borított.A kemping boltban meg alig volt valami választék.Uborka konzerv volt sok meg napóleon konyak.De láttunk medvetáncoltatót egy elég kimustrált medvével.Étterembe meg bár ne is mentünk volna.Alig értem el a klotyóig.Szóval ha mentek akkor biztos hogy élményekkel teli kalandos utatok lesz.A cuccaitokra vigyázzatok.De mi már elég régen voltunk ott és azóta változhatott a helyzet.
2011. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor volt ez az "elég régen"? MErt én eléggé nem ilyen kalandokat hallok. Aki volt ismerősi körből, mindenki dicsérte Bulgáriát, csak tőlük nem tudtam érdeklődni az út idejéről, mert repülővel mentek. Ja, és vannak román ismerőseink, akik szerint az utak most ott jobbak, mint Magyarországon és egyáltalán nincs több lopás, mint itt. Na mindegy, én végül is azt kérdeztem, hogy hány óra az út a gyakorlatban...
2011. máj. 22. 14:53
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem kempingbe megyünk, hanem szállodába, amiről fórumokon az a vélemény, hogy tiszta, szép és jó a kaja. Senki nem rohangált a WC-re. Szerintem ti legalább 20 évvel ezelőtt lehettetek.
2011. máj. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!