Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában a bankszámlanyitásho...

Timido kérdése:

Angliában a bankszámlanyitáshoz elég fényképes személyi igazolvány?

Figyelt kérdés
útlevelem nincs, csak személyim. 18 elmúltam.
2011. máj. 21. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy bármiféle(így a bankszámla nyitás is) hivatalos ügyintézéshez kell az útlevél, mert mivel itt angliában nem létezik olyan, hogy személyi igazolvány, ezért nem tudják hova tenni a magyar személyit. Lehet hogy van olyan bank ahol jó a személyi, de ha jót akarsz magadnak, akkor csináltatsz útlevelet.
2011. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személyit elfogadják, mivel sima beutazáshoz sem kell már útlevél oda.

Viszont ennyi nem elég, nagyon nehezen lehet az Egyesült Királyságban számlát nyitni, jó, ha fel tudsz nekik mutatni meglévő munkaszerződést, plusz állandó lakcímet, ez lehet akár albérlet is persze.

2011. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló hülyeséget írt.

Ha az Egyesült Királyságba mégy csak, kár pénzt kidobnod feleslegesen az útlevélre, én is személyivel intéztem mindent.

2011. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell utlevel en is szemelyivel inteztem mindent, de csak a kartyas szemelyi jo ugye nem a regi hajtogathatos...de az igaz, hogy nem biztos, hogy eleg a szemelyi altalaban kernek tobb dolgot ahogy az elottem szolo is leirta. Sok sikert!
2011. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!